Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van, ha 15 hónapos kisfiam...

Mi van, ha 15 hónapos kisfiam epret evett? Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Kiütést hallottam, az hogy múlik el? Ha lesz valami baja, akkor orvoshoz kell mennünk?

2012. máj. 23. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 16 hónapos, és tegnap csak meg akartam kóstoltatni Vele egy szemet. De annyira megízlett Neki, hogy amint meglátta a többi piros szemet a kertben, sírásban tört ki, és szerette volna az összeset lecsipegetni. Még leszedhetett 3-at, megmostuk, megette, persze én egész délután lesegettem, hogy nincsenek-e Rajta pöttyök.

Mindenki azt mondta, hogy ha kiütései lennének, fél ampulla Calcimuscot adjak Neki, de ha lenne más tünete is, menjek orvoshoz. De nem lett semmi baja, úgyhogy ma is szedhet egy párat :)

2012. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mégis mi baja lenne tőle??????

Ha pöttyös lesz,akkor nem adsz neki többet,de miért lenne????

Ilyen korban már nyugodtan adhatod,sőt add is,tele van vitaminnal!

2012. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha gondot okoz, az kb 20 percen belül kiderül
2012. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A fiamnak semmi baja nem volt tőle. Ette is, eszi is, egy ebéd helyett is azt enné.

A lányom egy szem epret evett, mint egy túrórúdi némi ekcémás beütéssel úgy nézet ki. A dokihoz pont másnap mentünk oltásra. Idén ne egyen többet a kicsi, ennyi. Ha nem jött volna ki a kiütése akkor ehetné idén is, jövőre eper szezonban újra kóstolhatja, és meglátjuk.

Amúgy egészségére.

2012. máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Úgy néz ki, hogy semmi baja.

2012. máj. 24. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!