Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék csinalni nagyon...

Mit tudnék csinalni nagyon csuklik a lanyom. Citromlevet probáltam mar 1-2 percig jo is de utana ujra csuklik ma 2 hetes?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szoptasd meg, vagy tápszert adj neki.Attól függ mit eszik.Kicsit ráetetsz és abba hagyja.
2012. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
hagyd békén, ameddig őt nem zavarja. HA zavarja, majd elkezd sírni és a sírástól eláll a csuklás.
2012. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Én olyankor ráraktam cicire - pár korty után mindig elmúlt a csuklás.

Citromlevet felejtsd el (nem citrommal kezdjük 2 hetesen a hozzátáplálást)!!!


Aki le lett pontozva, igaza van - minket jobban zavar a csuklás, mint a babákat. Magától is elmúlik...

2012. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Semmit!!! Gondolom Te sem örülnél ha citromlevet nyomnának a szádba. 2 hetes, gondolj már bele mit tesz a kis gyomrával. Majd elmúlik! Kisfiam is sokat csuklott, hidd el nem zavarja őt annyira mint téged.
2012. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van.Vagy tedd cicire vagy hagyjad,majd ha már őt is idegesíti pityereg egy kicsit és el is múlik.
2012. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Citromlével állj le, inkább ártasz vele, mint használsz, mert egy 2 hetesnek az égvilágon semmi szüksége citromlére. A babáknál egyébként is természetes a csuklás, nem zavarja őket, nekem ezt a kórházi gyerekorvos mondta a szülés után, mikor rákérdeztem (Bajcsy, Bp), ha szopizik, akkor cicivel lehet kínálni, hogy elmúljon a csuklás.
2012. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Semmit ne csinálj vele! Főleg ne adj neki citromot!

Majd abbahagyja!

2012. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Semmit. Majd elmúlik. Amúgy a citromtól sem lesz semmi baja, nem kell parázni az előzőek miatt, csak felesleges. Ha nem zavarja a babád te se foglakozz vele.
2012. máj. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Az elején én is adtam neki citromlevet ( az az 1 csepp, ami az ajkát éri, szinte le sem jut a gyomrába, nem lesz baja tőle), de aztán egyszer csuklás közben elaludt, innen gondolom, egy cseppet sem zavarja. Nálunk nem múlt el attól, hogy cicire tettem. Ha elkezd sírni, attól rögtön eláll, ha meg zavarja, úgyis sír. Szóval szerintem hagyd. Amúgy attól csuklik, hogy feljön evés után egy kis tej, de azt nem bukja ki, hanem visszanyeli, mert spórol vele :) Majd rájön, hogy jobb kibukni, és akkor kevesebbet fog csuklani. Gyakran büfiztesd meg evés közben, az is segít.
2012. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A fiamnak én is adtam citromlevet, semmi baja nem lett tőle egyébként. A kislányomnál nem volt már alkalmam adni, de ő nem is csuklik annyit.
2012. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!