Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Közel 7 hónapos babám nem...

Közel 7 hónapos babám nem fogadott el eddig semmilyen zöldséget, gyümölcsből csak az almát és a banánt próbáltam. Van valakinek ilyen tapasztalata? Mivel próbálkozzak? Nem lesz így hiánybetegsége?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi most ugyanitt tartunk. Hét hónapos lesz a hétvégén, és nem nagyon eszi, csak az almát, meg néha tejpépet. A többitől majdnem öklendezik. Viszont sokat szopizik. Azon kívül, hogy a környezetem idegesít, ilyen idióta beszólásokkal, hogy "már ekkora gyereknek ezt és ezt kéne ennie", a kedvencem, hogy "nem fog enni az a gyerek" (persze, majd 10 évesen is a cicimen fog lógni), meg hasonlók, ezen kívül nem érdekel a dolog. Majd fog, ha akar, addig meg kóstoltatom egy -egy kanállal. (Igaz, már bébiételt vettem, mert egy kanálért nem állok neki pacsmagolni a konyhában.)

Szóval, ha szopizik mellette, akkor bőven elég neki, és nem kell amiatt aggódnod, hogy nem eszik.

Amúgy a tejpépet megpróbálhatod, vagy a barackot, szilvát, stb. ami édes, és később a zöldségeket.

2012. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, az anyatej egy éves koráig is teljesen kielégíti a szervezet szükségleteit, úgy hogy biztos nem lesz hiánybetegsége.
2012. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!