Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposom ringatva alszik...

10 hónaposom ringatva alszik el (nem kézben), mekkora gond lehet ebből később?

Figyelt kérdés
Az ágyában hányásig hisztizik, de aludni nem akar, most jó megoldás ez nekünk, csak félek később megnehezíti az elalvást. Vélemények?
2009. jún. 29. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:

az én kicsikém 18 hóig kézben aludt el. aztán jött a tavalyi nyár, a meleg és nem esett jól neki a karomban lenni. most 2 és fél éves este beviszem aszobájába és puszi után pápá aja mondattal elköszön.

Ha ragaszkodik hozzád a kicsi és neked sem nagy teher, maradj vele, ringasd simogasd! előbb-utóbb rájön hogy mi a jűó neki! én most 13 hetes terhes vagyok, de ha a második is így igényli vele is így teszek! nem érdekelt soha a "divatos" gyereknevelési tanács, én mindig a kicsi igényeihez alakítottam az életünket. van egy boldog kiegyensúlyozott kisfiím (akinek soha nem hiányzott az anya-apa) egy szintén boldog férjem és egy gyönyörű 6cm-es kicsim. Neked is hasonló jókat!

2009. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor magától átállt, ugye?
2009. jún. 29. 12:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi meg csak cicin alszunk el...13 hós Ksfiú
2009. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen, akkor ti is hasonló helyzetben vagytok, de ha ez jó nekik:)
2009. jún. 29. 12:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl a lányom csak úgy hajlandó elaludni,ha mellette maradok.Ez megy minden este kb 1/2 óra.Ha kilépek a szobából éktelen sírásba kezd.addíg maradok amíg el nem alszik.12 hónapos koráig csak szopival aludt el...

Tölem mindenki azt mondd amit akar..Elöbb utóbb úgy is egyedül fog elaludni.Altasd úgy ahogyan te jónak látod.Gyorsan felnönek és akkor majd nem babusgathatod..

A lányom 17 hónapos,kiegyensúlyozott baba,sosem hagytam sírni.....

2009. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom,én sem tudnám sírva hagyni...olyan kis védtelen Lelkek,s csak Bennünk van minden bizalmuk:-)))

Csak a szivedre hallgass:-)

2009. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. jún. 29. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Lányom 13 hós és ringatva alszik el kézben. Én is hallottam már olyan véleményeket, hogy leszokik magától, szerintem van is benne valami. Itt két megoldás létezik, egyik, hogy vállalod, hogy ringatod, másik, hogy nagyon nehezen megtanítod az egyedüli elalvásra. Ekkor ne hagyd magára, hanem légy vele ott, amíg el nem alszik. Ilyen korban tuti, hogy nagyon nehéz, mert ő másképp szokta meg, mi most szenvedünk, de nekem egy idő után nincs szívem sírni hagyni. Már fulladozni szokott. Utána kb. 1 óra, amire lecsitul. Számomra ez nagyon nehéz..... :(

2009. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!