Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Concorde babakocsik biztonsá...

A Concorde babakocsik biztonságosak?

Figyelt kérdés

Babaköszöntőre lenne:

[link]

Szeretnénk ha biztonságban utazhatna az unokatesóm kisbabája. Szerintetek?


2012. máj. 25. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb kocsi. Nekem volt, igaz, csak sport résszel. Ha ilyet veszel, kell hozzá a hordozó, és a mózeskosár is. Én mindenképp magam akartam kocsit választani, szóval ha mindenképpen babakocsit szeretnél venni nekik, azért kérdezd meg előtte, hogy ez tetszik-e neki.

Jó még a quinny buzz is. Na meg gondolom a stokke kocsi is, ha már ilyen árban gondolkodtok :)

A stokke, és a quinny kocsikhoz maxi-cosi hordozót is lehet csatlakoztatni, ami azért jobb egy picit, mert nagyobb a concord hordozónál, és lehet hozzá kapni autóba való bekötő talpat, amivel aztán igazán biztonságban utazhat a pici (maxi-cosi cabriofix)

Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok. :)

2012. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!