Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvosi fém lenyelésétől lehet...

Orvosi fém lenyelésétől lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés

A fülbevaló hátoldala eltűnt, sehol sincs:(

Már számtalanszor kiesett a füléből, hihetetlen. De most nem találom sehol. Ha lenyelte a kislányom, akkor lehet valami baja?

Nem éles. Orvosi fém

15 hónapos


2012. máj. 25. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, ki fogja kakilni, de a helyedben én lecserélném valami biztonságosabbra azt a fülbevalót.
2012. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szeretnénk, most telt le a 6 hét, mostmár ki lehet cserélni.

15-25 e ft egy biztonságos arany:(

Tök gáz, hogy ilyen szúrost, elhagyósat lőnek a baba fülébe. Kezdettől utálom, pedig mindenhol azt írták, hogy mennyire biztonságos.

2012. máj. 25. 17:35
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem rengeteg ilyen fülbevalóm van, így bizton állíthatom, hogy ha igazán jó minőségű, akkor igenis biztonságos. (Akad néhány lyuk a fülemben, így tudom)

Egy jó lőtt fülbevalót kitépni alig lehet a fülből, mivel van rajta egy kis borda, amibe belecsúszik a fülbevaló hátulja, így csak "komoly erőfeszítések árán" lehet kiszedni, de semmiképpen sem csúszik szét. Erre érdemes figyelni.


Egyébként anno rólam azt hitték egy 1 forintost nyeltem le, rohantak velem az ügyeletre, ahol azt mondták, semmi gond, majd kijön. :) Valószínűleg nálatok is hasonló lesz a helyzet ne aggódj, nem lesz tőle baja a babának!


A lényeg viszont, hogy bármilyen fülbevalót is vesztek, mindenképpen próbáljátok ki, hogy hogyan kapcsolódik, mert a karikákból, és a kifejezetten ilyen bébi fülbevalókból is van olyan gyér, aminek elég ha odakap a baba és szét is nyílt. Én is megjártam párszor így rendelt, vagy kapott fülbevalókkal. Nézzetek szét több helyen, mert 10-15 ezer forintért is lehet már egész pofás arany fülbevalókat venni! :)

2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
[link] Az én kislányomnak ilyen van, csak rózsaszínben. Azt mondta a csecsemős a kórházban, mikor szúrták, hogy ez egy nagyon szuper fülbevaló, biztonságos teljesen!
2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]

ilyet lőttek be. gagyi


ilyen szerinted jó lenne?

[link]

2012. máj. 25. 18:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket:)
2012. máj. 25. 18:39
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4. linket küldő. Mennyi idős koráig tudja hordani ezt a baba? Tied mennyi idős?
2012. máj. 25. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azt mondták óvodás koráig biztosan, annál csak tovább. Most 7 hónapos, de a tesóm kislánya 4,5 korában cserélték ki. De függ attól is, hogy mennyire fent van a lyuk, amit fúrtak.
2012. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

Egyébként érdekes, mert a fülbevaló hátulja tűnt el, az eleje nem. Nem is értem, hogy ez hogy lehet.

2012. máj. 25. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, igen, ezek általában elég jók, nekem is van egy arany (persze már felnőtt méretű), nehezen kapcsolódik ki, de azért ezt sem árt megnézni, biztos ami biztos alapon. Viszont én is hasonlót ajánlottam volna, mindjárt belinkelem, ami nekem nagyon tetszett.


Egyébként tanúsíthatom, hogy ezeknek mindig a hátulja veszik el, pótolni meg kb lehetetlen. Én is rengeteget hagytam már el, a bedugós része nehezebben, vagy csak később csúszik ki, így azt általában észreveszi az ember, mire kiesne. Volt olyan, hogy nagytakarításnál az ágy matraca alatt találtam egyet, pedig amikor eltűnt felforgattam mindent!

Valószínűleg ez egy gyengébb minőségű lőhető fülbevaló volt, ezért csúszott szét ilyen könnyen.


Én ilyet javasoltam volna, bár kicsit kicsi kép. Ez létezik fehéraranyban is, színes kövekkel is, szerintem csinos darab. :) (szintén 15 ezer körül van amúgy)

[link]

2012. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!