Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Fogzásra Nurofen...

Anyukák! Fogzásra Nurofen vagy Algoflex baby szuszpenzió?

Figyelt kérdés
Melyiket használtátok? Bevált? Eddig Viburcol kúpot kapott kisfiam az esti fürcsi után (amikor láttam napközben, hogy fogacska miatt nyűgösebb )és reggelig aludt. Most éjszaka viszont alig aludtunk nem igazán használt.
2012. máj. 26. 09:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kettő ugyanazt a hatóanyagot tartalmazza (ibuprofen).

Nekünk speciel ez nem vált be, ellenben a paracetamol tartalmú Benuron nagy megkönnyebbülést hozott a babának is, nekünk is.

2012. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindkettőben ugyanaz a hatóanyag van ugyanabban a mennyiségben. Csak a nevük más, meg az ízük....

Ha már végszükségben fájdalomcsillapításra adni akarsz valamit, és ezek nem váltak be, akkor osztom az előző válaszoló nézetét: BENURON szirup. Paracetamol tartalmú. Igaz én lázra használtam, tavasszal nem ment le semmivel a gyereknek, csak ezzel. Ezt tartogattam adu ásznak nap végére...

2012. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Még nem kapott soha, semmilyen fájdalom-, vagy lázcsillapítót mert még soha nem volt rá szükség. Eddig a Viburcollal és a Dologéllel "uraltuk" a helyzetet, de ez az elmúlt éjszaka "kiverte a biztosítékot". Szegényt annyira sajnáltam, ezért gondoltam, hogy esetleg valami "komolyabb" készítményhez folyamodunk ha szükséges lenne a jövőben.

2012. máj. 26. 16:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, az se jó, ha szenved a gyerek.

Semmi baja nem lesz a fájdalomcsillapítótól, ha normálisan adagolod, pláne, ha eddig még soha nem is kapott.

Ne hagyd kinlódni szegénykét ...

11. voltam.

2012. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!