Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős babával érdemes...

Mennyi idős babával érdemes elkezdeni baba-mama klubba járni, egyáltalán jó dolog, ti jártok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk van ringató,fél éves kórtól lehet vinni a babákat

Mire elkezdtünk volna járni,addigra szünet lett

de szeptembertől biztos megyünk

Jó dolog,mert sokat énekelnek,mondókáznak a gyerekekkel.

2009. jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem, nem is mennék soha, de én nem vagyok egy toleráns ember. Nem bírom ki hozzászólás nélkül, ha más gyermeke "ostoba, goromba, vagy dúrva". Nem érdekel más gyermekéről semmiféle sztori, nem tud lekötni. Imádom a gyerekeket, nekünk is van 5, de a játszóteret is messziről kerülöm, inkább csináltattam a férjemmel egy sajátot. De... ami kihozta belőlem. A szitu, homokozó, másik anyuka... add oda a kisfiúnak a lapátodat és ő is odaadja majd az övét... MIÉRT? Ezt csinálják anyuk 3 évig, aztén beadják oviba a gyereket és... vigyázz a holmidra, ne add oda, stb. Nem tudom, úgy érzem, hogy nem vagyok arra nyitott, hogy akármiről is beszélgetgessek idegen emberekkel. Gondolom ez vagyok én, de biztosan vannak, akik szerint ez nagyszerű dolog.

Menj el, mert úgyis a személyes tapasztalatok fognak neked segíteni a döntésben.

2009. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

8 hósan kezdtünk járni,akkor még a babám csak mászott és kapaszkodva felállt.

Azóta is megyünk,most 11 hós,megy,és most már főleg élvezi,csak most nálunk is szünet.

Szerintem nagyon jó dolog,főleg hogy mi igen el vagyunk zárva más babáktól,anyukákkal nem járok itt össze,és az a kis kimozdulás nekem is jót tesz, a babának meg pláne,mert nagyon szereti amúgy a gyerekeket.

2009. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

igen,sztem érdemes.2hónapos kortól viszem-most másfél.imádja,meg sem vár-rohan a lányhoz,aki vigyáz rá.te is emberek között vagy,a babád is ezer féle dolgot megtanul-a társas viselkedéstől kezdve,a mozgáson át sok mindent.érdekes,amit a 2.válaszoló irt.azért mert ő zárkózott-esetleg még lehet nyitott a gyermek.nem szabad megfosztani a közösségi élményektől,akkor hogyan tanulja meg a közösségi normákat,szocializációt.-és,az osztozkodás is egy fajta önuralomra,türelemre ..stb nevel.

de ez az ő dolga.

mi nagyon élvezzük ezeket a foglalkozásokat-torna,zene-és ha van rá módod,érdemes megnézni.van ami most is működik-ahova én járok

2009. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy szokja meg, hogy öten vannak testvérek, és nem itthon ülünk, és találkozunk emberekkel...
2009. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!