Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vmi hatása a babára (2,5...

Van vmi hatása a babára (2,5 hó) ha hallja - ne adj isten -, látja a szülöket szeretkezni?

Figyelt kérdés
A hálónk (és azok ajtói) szembe van a gyerekszobával. Ráadásul az ágyak is úgy vannak hogy rálátunk a babára. Persze megvárjuk amíg elalszik, de sosem lehet tudni hogy hallja, vagy látja-e.
2009. jún. 29. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lesz tőle, legfeljebb felsír, hogy apa miért bántja anyát. :)))
2009. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy anya apát :)
2009. jún. 29. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2,5 hósan még nem reagál, ha esetleg meglátna. Később lesz fontos odafigyelni, mit lát és hall a baba. Azt persze jól teszitek, hogy megvárjátok, míg elalszik. Nálunk már Apa nem mer a lánya előtt alsónaci nélkül mászkálni pl. 13 hós kislány anyukája.
2009. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan...

Fiúnk 2 hónapos, a kiságy a nagyágy mellett... na jó, látni nem lát, mert van ágyvédő;)

2009. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Most még semmi hatása nincs, később kell sztem erre odafigyelni.

Mondjuk a kislányom előtt mi simán szaladgálunk meztelentül.

3éves, kislány és egy majdnem 4hós kisfiú anyukája

2009. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább addig bezárnám az ajtót...milyen már hogy közben arra gondolsz juj mit lát mit hall.Meg egyébként is nekem a kettő nem fér össze.

Én nem szeretkeznék a férjemmel így biztosan.Kicsit morbid.

2009. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Valamelyik nap délután elaludt a kisfiam, mi átvonultunk a másik szobába. ;)

Egyszercsak megszólalt (gügyögött) valaki a hátunk mögött! :S

Mindig "szól" ha felkel, de most szépen lassan átosont, és valamit biztos látott a dologból. Odajött és ráfeküdt az apjára. Én hirtelen nem tudtam mit csinálni...

Úgy tettünk mintha csak birkóznánk, végülis szoktunk előtte meztelenül lenni...

Mindenesetre nagyon ciki volt, legközelebb jobban figyelünk, dehát megesik az ilyesmi.

2009. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!