Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van időtök szeretkezni gyerek...

Van időtök szeretkezni gyerek mellett? Estére nem vagytok már fáradtak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen de ez attól függ, hogy mennyire volt nyűgös a lányom.
2011. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen fáradtak vagyunk, de mikor jó éjt csókot úgy adja valamelyikünk, hogy beleborzong az ember tőle, akkor valahonnan akkora energialöketet kapunk, hogy még mi magunk is meglepődünk!Onnantól nem lehet megállj-t parancsolni, kivéve ha a Manó felsír! De hidd el jó szerelmeskedés után jobbat alszunk, boldogabban ébredünk! :D
2011. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
88%
Sex? Azt se tudom már mi az :)) 4 gyerek mellett :))
2011. máj. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Két gyerekünk van, egyik 2 éves (fogak jönnek, felvisít éjjelente), a kicsi fél éves (fogak jönnek, ő is visít) mégis naponta-kétnaponta összebújunk. Nem fáradtságfüggő. Ja, és ráadásul mi még nem is egy ágyban alszunk, mégsem tántorít el minket a dologtól ;-))))
2011. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2.vagyok


Még annyit, hogy még a tejem is hirtelen több lesz. :D

Volt olyan, hogy szeretkezés közben elkezdett spriccelni, de olyan szinten,mikor nagyon tele van a cici a kicsi meg megszívja és elfordul és csak úgy folyik kifelé, mint a csapból a víz. Szerintem tudjátok mire gondolok. Elég vicces volt a dolog. Na akkor röhögésbe fulladt az egész, de nem bántuk, mert szintén egy fáradt nap után kacagva aludtunk el, de azért másnap este bepótoltunk mindent! :D

2011. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Mi bevezettük a kislányunknál, aki most 15 hónapos, hogy este mindig 8 kor alszik, igy van néhány óránk egymásra. Szerencsére a szerelem még mindig nagy még 8 év után is ugyhogy nem ismerünk olyat, hogy fáradtak vagyunk, ha jön az a bizonyos érzés... :)
2011. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Sportolni kell, az fitten tart. Komolyan, nálunk is 4 gyerkőc van, de én minden reggel a futópályán kezdek. :) Nem is fogy el az energiám a nap végére. Annyi jár nekem és a férjemnek, hogy szeretkezzünk egy jót.
2011. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kéthónapos kisbabám van, de úgy érzem se kedvem, se időm nincs erre...sajnos. Remélem nemsokávisszatér a libidom.
2011. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek abból egy pici, akarat még csak lenne, de a libidóm úgy érzem sosem tér vissza, pedig szegény férjem mindent megtesz.
2011. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nálunk nagy a gáz,mert tegnap volt hogy 3 hete semmi:((Tegnap is felkelltettem hogy forduljon el(horkolt)erre kívánt volna de nem lehetett mert (betegség miatt)mensim van:(erre jól van akkor aludj te is,volt a válasz.....Annó nem maradhatott volna ki a heti 4-5 alkalom de mióta megvan a fiam alig van vmi.Elhiszem hogy fáradt 10kor már alszik én akörül jövök ki a gyerekszobából,de már unom nagyon.Van hogy rájön a vágy délután mikor a kicsi kint van a mamával,de hát akkor hogyan?Gyors numera 5 perc alatt nehogy vki bejöjjön vmiért??Már sokszor beszélgettem vele erről hogy nem lesz ez igy jó,de mindig az van hogy kelltsem fel ha akarok.Na kiváncsi lennék hányan vagytok így hogy a fáradt embert felkelltitek 10-11 fele???Irigylem az előttem szólókat:P:P
2011. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!