Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell a zabpelyhet...

Hogyan kell a zabpelyhet elkészíteni? A Sparban vettem, egy árva szó sincs rajta magyarul.

Figyelt kérdés
Egy éves a babám, de most vettem először ilyet. Tehetek bele gyümölcsöket, igaz? Van vmi, amivel még keverhetem? Ti hogy csináljátok?
2009. jún. 29. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is most készülök venni, várom a válaszokat. Viszont ha tényleg nincs rajta egyáltalán nmagyar nyelvű felirat, akkor vidd vissza, szerintem kérj másikat.
2009. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Kölln zabpelyhet használom 5 hónapos babámnak. Nyersen, gyümölcsöt szoktam vele dúsítani. Egyébként olyan az állaga, mint régen volt a gyógyszertári ostya, hamar feloldódik. De a használati utasítás szerint tejes zabkását, és tápszert is lehet belőle készíteni, de ahhoz mi még kicsik vagyunk:-)
2009. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia.15 hónapos a fiam.Már régóta adok neki zabpelyhet/LIDL/

Pici megfőzöm,kimosom,leszűröm és belekeverem az összetört gyümölcsbe.Reggelire vagy bármikor.

2009. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!