Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak 10...

Milyen játékai vannak 10 hónapos babáitoknak? Melyikeket szereti a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Abszolút kedvenc a fisher price tanulókulcsok.De van több FP játéka is,azokat nagyon szereti (a sütifaló is nagyon jó)
2012. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Habverő, keverőtál, merőkanál, fakanál, műanyag edény telefon és távirányító. Minden más csak 1-1 percre köti le! :-)
2012. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2 válaszoló vagyok: a nagy kedvenc: műanyag palack miden méretben!
2012. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, van itt nagyon sok játék..... De az én drága picikémnek egy flakon vagy egy szívószál nagyobb öröm mint bármelyik játékok! És hát persze, telefon, távirányít, laptop.....! Fürdéshez vehettem én kacsákat meg felhúzós delfint... az apja piros old'spice-os doboza érdekesebb :)
2012. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én kiborulok FP játékaitól
2012. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mekkora gáz hogy lepontoztatok (1.) Játékokat kérdezett,nem háztartási eszközöket,de ha már így,akkor nálunk is kedvenc a flakon,az ébresztő óra,távirányító,mobil...irigyek vagytok ilyenkor vagy mi,hogy ennyire lepontoztatok???
2012. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszoló! Tudod itt ez a szokás.... de tőlem ment a zöld kéz Neked!


Bár az én fiam még csak 8 hós, de imádja a labdáját, rendes gumilabda, és szereti követni :)

Ezen kívül természetesen minden amit itt is írtak, főleg a műanyag flakon, laptop, telefon, távirányító, és a függönyt is imádja de ezek szerintem sem játékok.... hanem használati eszközök.

2012. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaaajh ééértem! Nah, akkor van neki tescó-s járás segítő, tescó-s egymásra pakolós karika, tescó-s zenélő zümi, Fp-s maga után húzós kutya, meg egy csomó felesleges dolog...! Hogy melyiket szereti???? Egyiket sem!
2012. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg a labda nálunk is nagy kedvenc (1.)


:)

2012. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!