Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám közel 6...

2 hónapos babám közel 6 kiló.. nem sok ez egy kicsit? 4.28-al született. tápszeres baba igény szerint eszik

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a születési súlyához képest nem sok, főleg úgy hogy tápszeres. Ők jobban híznak, mint az anyatejesek.
2008. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok. Egyébként nincs teljesen igaza az előttem irónak. Nekem meg pont az a tapasztalatom,hogy az anyatejes babák jobban híznak. Nekem mindkét fiam 2 hónaposan 8 kg volt és az egyik 3400-al a másik 3350-el született. 3 óránként ettek.

De a környezetemben is az anyatejes babák ducibbak.

De persze vannak kivételek.:)

2008. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem kicsit sok:S.az én kisfiam is täpszeres volt ,még most is az.most 6 honaps és 8 kilo,a doki mpndta hogy a normàlis ilyenkor a 7, 7,5 .

Probälj kialakitani egy viszonylag rendszert näla,hisz "mär" 2 honapos...én ugy csinàltam hogy probältam nneki 4 oränként adni tàpszert 160 ml-ert és ha méG nagyon éhes volt babyteät adtam neki.sztem ez a jo.most ott tartok,igaz 6 honapos lesz,hogy reggel felkel 8 fele,eszik,aztän délben utäna csicsi,majd felkel utäna adok neki turmixos banänt almäval plusz tea,és 6 fele tejet majd amikor lefekszik akkor is tejet.éjjel egyszer kel fel aztän meg reggel 8 körül.megfogja szokni,és nincs korän nälatok mostmär a szépen lassan hozzäszoktatäshoz hidd el.

2008. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a második válaszolóval, keresztfiam anyatejes, 2 hét alatt 1 kg-t hízott. :)

A védőnő nem mondott rá semmit, sztem addig minden oK!

2008. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 5.5 kg 2 hónaposan és csak anyatejet kap
2008. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 6,2 kg volt 2 hónaposan és szintén anyatejes. 3540-nel született.
2008. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A tápszeres babáknál azért vigyázni kell az igény szerint való etetéssel, hiszen lassabban emésztődik meg, mint az anyatej. Szóval próbálj meg 3 órát beiktatni a két étkezés közé. Nekem a hat hónapos tápszeres fiam 7 kiló, igaz, csak két hónpja tápszeres, de ő már anyatejet is két és fél, három óránként kapott, igaz, azt elég rugalmasan kezeltem, most meg már nem is így eszik, hanem reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi.
2008. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok.Nekem most 8 hónapos a kisfiam és 10 kiló.

Kb fél éves korukra kell megduplázniuk a születési súllyukat.

2008. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!