Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16-17 hónapos babátok mit kap...

16-17 hónapos babátok mit kap gyereknapra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy elmegyünk egy családi és ikres napra vagy Állatkert:))Külön ajándéknak ilyenkor még nem látom értelmét de nem vagyunk egyformák:))
2012. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Duplo tűzoltó állomást kap,19hónapos fiú.
2012. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, eddig eszembe se jutott, hogy kapjon valamit, nem azért mert nem érdemli meg :D, csak mindent meg kap függetlenül az ünnepeket, ruha, játék, könyv, majdnem minden héten veszek neki valamit, ha meglátom és megtetszik és jól jöhet. Azt gondolom, hogy még (14 hós) nem is értené hogy na most gyereknap van, ezt ezért kapod, mert ha azt vesszük nálunk mindennap gyereknap van :). Szerintem inkább elmegyünk valahova, és csinálunk valamit amit nem mindennap szoktunk, az emlékezetesebb "ajándék", mint egy újabb játék amit megun és a játéktároló alján pihen hetekig.
2012. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

* függetlenül az ünnepektől

bocsi lemaradt

2012. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én dömpert vettem neki,a tescoban le volt akciózva,80cm,jó nagy és 3700ft volt.
2012. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nálunk az összes gyerek közös ajándéka egy egész napos családi együttlét lesz, valami jó kis programmal.

Más nem kell, szerintem ennek örülnek a legjobban.

2012. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. máj. 23. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!