Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnak (1.5 eves) egy...

Kisfiamnak (1.5 eves) egy nagy piros folt van a derekan es a combjan piros potyok vannak. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kisfiam 1,5 eves es kb. 2-3 napja tortent hogy eszrevettem a bal kulso combjan apro feketes potyoket kb 15- 20 drb. Aztan ma reggel mar nagyon pirosak voltak es nagyobbak. Ma d.u. meg nagyon vakarta is de nadragot adtam ra es igy befejezte. Kb egyidejuleg megjelent a hatan vagyis a derekan egy nagy piros folt es azt is vakarja furdes utan inkabb maskor nem.A potyok meg a folt nem szaporodtak illetve nagyobbodtak. Szerintetek mitol van? Amugy az utobbi 1 hetben nagy meleg van. Doktok csak kedd v. szerdan van elerheto addig csak a surgosegi. Nem gondolom h ez surgossegre szorul. Amugy meg mindenre azt mondjak h normalis. Ezelott 2 hetel 3 napig magas lazza volt de az is normalis volt. Csak tanacsot szeretnek kerni nem oktatast. Koszonom elore is a valaszokat.
2012. máj. 27. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak meleg kiütés.Nekem is szokott lenni,és a kislányomnak is.Persze én is nagyon megijedtem az első alkalommal,hogy mi lehet ez,és rögtön öltözködtünk,és mentünk a dokihoz.Azt mondta,hogy ez gyakori a kisgyerekek között,a melegtől van.Persze azért vidd el dokihoz a biztonság kedvéért.
2012. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A meleg kiütés nem viszket (szerintem). - és azok nem feketés pöttyök.
2012. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!