Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor most ez hogy is van?...

Akkor most ez hogy is van? Olvasom itt, hogy van aki 3 6 9 12 stb.. órakor etet. Vagyis 3 óránként. Én úgy csinálom, hogy ha pl. 9-kor eszik 9:30-ig akkor 9:30- tól számolom a következő etetést tehát 12:30-kor. Ez így jó? Vagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt az időpontot kell nézni amikor elkezdett enni. Nem azt amikor befejezte. De akkor enni a babádnak amikor kér. Nem kell annyira ragaszkodni az órához. Mi nagyjából 3 óránként eszünk de néha 2,5 vagy olyan is volt már, hogy 4.

4,5 hós anyuka

2009. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor adj enni" ,bocs.
2009. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az etetés kezdetétől kell számolni a következő etetés kezdetéig ha időre etetsz és nem igény szerint szoptatod a babát.
2009. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg nem kell ilyen bonyolultan felfogni. amugy is egy kicsit elcsúsznak az etetések gondolom nem pontban a déli harangszókor etetsz nem?

tehát kábé 9 kor meg kábé 12 kor etet mindenki.

2009. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, en is az etetes megkezdesetol szamolom, nem amikor befejezte.
2009. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már nem igény szerint szoptatom,de ha kezdettől számolom akkor nem három óra telik el a két etetés között hanem mondjuk két és fél óra.Bocsánat, hogy értetlenkedem!
2009. jún. 29. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor adj neki enni, amikor éhes, és ne az órát nézd.
2009. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért jó esetleg, ha mindig ugyanakkor adsz neki enni, mert megszokja, hogy 18-kor van a kajcsi, és 20-kor a fürcsi.. Mert ha 19-kor enne, akkor 20-kor még nem biztos, hogy jól esik a fürcsi...


Minálunk 2 nap alatt beállt, 2 hetesek vagyunk, és általában percre pontosan felébred hajnali 3-kor, meg én is, és ez olyan jó érzés, nem is sír, meg én sem sírásra ébredek.


De ha összevissza eszik, szerintem semmi baj vele, főként amikor kicsi, ez csak neked jobb.

2009. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kaja kezdettől szokták számolni a következő kaja kezdetig. Ezek szerint te 3,5 óránként etetsz. Ha a babának jó, akkor jó így is!
2009. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!