Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem szegtem meg nagyon a...

Nem szegtem meg nagyon a Diétát? Sziasztok! 1 hete csinálom azt a tojásos diétát, aminek lényege hogy csak főtt tojást, gyümölcsöt És ritkán szelet pirítóst lehet enni 1 hétig ment, de olvastam hogy a következő héten normális étkezés.

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ettem 4 szelet csokis foszlós kalácsot, Ebédre 1 kissebb tányér sárgaborsófőzeléket, vacsorára pedig ettem egy almát


Szerintetek nem kellett volna?


2010. jan. 16. 09:43
 1/6 A kérdező kommentje:

És igen,Azértis hagytam most abba ,mert elfogyott a tojás :D


holnap emgyek vásárolni :P

2010. jan. 16. 09:44
 2/6 A kérdező kommentje:
*megyek,elnézést
2010. jan. 16. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

A kalácsot ki kellett volna hagyni. :)

Inkább sovány sonkát paradicsommal, uborkával, salátával stb. enni. A főzelék nem baj, de elég tápanyagszegény étkezés volt.

2010. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Még ilyen baromságot mint ez a diéta... pff


persze a tojás jó, tele van a sárgája koelszterinnel, de ennek ellenére jó, mivel a fehérje tömve van fehérjével, ami szükséges.


de hogy CSAK tojást enni?? pff


hol maradnak a rostok, zöldségek stb?

állíts már össze magadnak egy normális étrendet és mozogj sokat, attól lehet fogyni! nem az ilyen baromságoktól..

2010. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

ettől aztán más sem lesz, minth egekbe szökik a koleszterined (nézz utána a neten, mit művel veled a koleszterin idős korban a magas vérnyomástól kezdve a köszvényig...) aztán mondjuk sok idő múlva nagy nehezen leadod a kívánt mennyiséget, de mivel nem élhetsz örök életedre csak tojáson, utána visszaállsz a nomrálisra, a kilók pedig kamatostul visszajönnek...

tényleg nagy baromságot csinálsz, inkább olyan diétákra keress, amikben azt szabják meg h mit mikor ehetsz.

2010. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
ezt a diétát én 20éve csináltam semmi értelme vissza jönnek a kilók duplán hidd el, azt hittem már elfelejtődött baromira egészségtelen, ne csináld. Vannak egészséges diéták is.
2010. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!