Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak 1 éves babámnak, ha...

Mit adjak 1 éves babámnak, ha nyaralni megyünk és a strandon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vittem magammal bébiételt(azt az egy félét amit megevett),vagy ha mi a strandon ettünk akkor evett az enyémből(tartalékba vittem neki bébikaját azért)
2012. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik büfében megmelegítik neked mikróban a bébi ételt, ha kéred.
2012. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:

Hát ez attól is függ, mennyire felszerelt a strand büféje... illetve hogy hogyan álltok a kóstoltatással.

Sógornőm kisfia, ekkor már úgy táplálkozott ahogy ők, emiatt rántott hús, rizs, pároltzöldségek, halfilé, enyhébb levesek tökéletesen megfeleltek.

Barátnőm kislánya ekkor még nem tartott itt, így ők bébiételt vittek, vagy boltit, vagy saját készítésűt, és a büfében megmelegítették neki.

2012. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 évesen már szilárdat evett, úgyhogy ilyenkor éttermi kaját kapott, abból, amit mi is ettünk.
2012. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!