Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benti cicusod hogy fogadta a...

Benti cicusod hogy fogadta a babád?

Figyelt kérdés
Macska vs. Baba témán túl vagyunk, toxoteszt volt, ne írjatok olyat, hogy pfuj, minek a macska, nálunk családtag és kész. Csak kiváncsi lennék, hogy a cicásoknak hogy reagált a macskusz az új jövevényre. Hogy jöttek ki később?
2012. máj. 28. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A cicát nagyon érdekelte a fiam, mikor hazajöttünk, addig, amíg meg nem mozdult. :D De amint megmozdította a kezét, kinyitotta a szemét, már szaladt el. Később meg merte szagolgatni közelebbről, aztán mikor játszószőnyegen volt, mellé feküdt, láttam, hogy játszani akar vele, de nem mer. Rajtam is látta, hogy őt figyelem mindig. Aztán mikor mászni kezdett a fiam, na akkor menekülőre kellett fognia. :)

Most 14 hónapos a fiam. Nem egy higgadt macsek, de a gyereknek hagy szinte mindent. Nem fogok hazudni, volt már, hogy megkarmolta, de nem tudtam mindig a sarkukban lenni, és megértem, hogy felkapta a vizet, amikor izomból tépte a farkát a fiam. Azóta nem tépi. Most már annyira nem izgatja, néha mellé fekszik, ráteszi a buksiját a cica hátára óvatosan, le se teszi, csak úgy csinál. :) Most az új mániája, hogy a táljából kivesz 1 db száraztápot, és odaviszi neki, a szája elé teszi, és nagyon boldog, ha megeszi. :)

2012. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 cic-micünk van. Az egyik eltűri, elviseli. Kisfiam ráfekszik, ha megunja akkor otthagyja (mármint a macska). A másik, hol így, hol úgy, de inkább hol úgy (vagyis inkább elszalad, ha már nagyon-nagyon közel van a fiam). A harmadik pedig kb. 1 méteres körzetébe sem engedi, úgy elszalad, hogy lába se éri a földet. Most 15,5 hónapos a fiam, vagyis már javában zavargássza őket :DDD
2012. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad!!!!
2012. máj. 28. 11:05
 4/13 anonim ***** válasza:

2/2 vagyok. Itt az első cicussal:


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2012. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az előbb nem sikerült, de talán most:


[link]

2012. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 macskánk van. Ebből 2 már megvolt, amikor a kislányom született. A nőstény a kezdetektől fogva "anyáskodik". Ha sírt a pici, ő szaladt oda, felágaskodott és nézte őt. Ezután rémülten rám, hogy csináljunk már valamit. Az öreg kandúr elkerüli a lányomat azóta is, pedig már 2,5 éves. A 3. tavaly jött a házhoz, mindent eltűr a kislánynak, simi, nyúzás, stb...
2012. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi a képet is, tüneményesek! Nekünk egy 3 éves játékos kandúr van, és felemelt fülekkel nézi esténként, hogyan mozog a pocim. 34 hkm
2012. máj. 28. 11:20
 8/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Ő az aki el-el viseli. Ez tavaly téli kép, állandóan a pocakomon feküdt.


[link]


A 3.-al nincs kép, Ő egy "fantom" macska, mindenkinek mesélünk róla, de még csak kevesen látták :DDD

2012. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De édi macskuszod van!
2012. máj. 28. 13:00
 10/13 anonim ***** válasza:
nagyon édesek a cicusos képek :)
2012. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!