Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos babának lehet/érd...

Hány hónapos babának lehet/érdemes kinti felfújható kis medencét venni nyárra?

Figyelt kérdés

2012. máj. 28. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
A lényeg hogy tudjon ülni stabilan!
2012. máj. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam februar 10-en szuletett es neki julius vegen vettunk kis medencet, akkor volt 5 honapos. O nagyon szeretett pancsolni.
2012. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Amikor már tud benne ülni.
2012. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Január 21-én született a babánk, július közepén lesz féléves, elég fejlett baba a korához képest. Akkor augusztusban már lehet, hogy fogja tudni használni szerintetek?
2012. máj. 28. 12:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel májusi a babám csak egy éves kora után kapott medencét, de ha januári vagy februári lett volna már abban az évben kapott volna. Ő imádott pancsolni picinek is. Apósoméknál 4 hónaposan a kiskádban pancsolt hason fekve, pici vízben, kint az árnyékban. Persze csak felügyelet mellett, de ezt később sem szabad elfelejteni.
2012. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az Auchanban van akkora medencécske mint egy lavór, ötszáz forintért, rendes, felfújhatós, mindenféle színben, nagyon kafa, nem tudom mennyire fogom tudni használni, 34 hkm vagyok, de a legnagyobb melegben lehet, hogy a rendes fürdetést ebben csináljuk, nem a kiskádban, még nem tudom.
2012. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom tavaly szeptemberben született, neki is van már medencéje. :)
2012. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiaim tavasziak( május, március) így mikor egy évesek lettek, azon a nyáron mentek először bele a medencébe.
2012. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom aug első napjaiban született. Van már medencéje. Nem túl kicsi, mert ő 10-12 hónaposan fogja használni és ilyen korban már tudnak pancsolást rendezni. Várjuk a meleget. Én féléves kor alatt nem merném még beletenni, de talán egy icipici medencében nagy melegben, árnyékban nem lehet baj.
2012. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!