Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni most kezdő babának hány...

Járni most kezdő babának hány cipő kell?

Figyelt kérdés
eddig nem koszolta be annyira kint, hogy ne tudtam volna letisztítani, így ünneplősnek is elmegy.
2012. máj. 28. 13:53
1 2
 1/12 Disi ***** válasza:
Mi is nemrég vettünk a babónknak cipőt, de csak egyet. Nem vennék másikat, mert ő még nem tud rá vigyázni, kicsit már szétrúgta az orrát, de ezért vettük. Arról nem beszélve, hogy nekem azt mondták minden évszakváltásnál kell új cipő, az időjárás miatt és ahogy növekedik a lába amiatt is, ez azt jelenti hogy minimum 4 cipő egy évben, anyagilag is megterhelő. Mondjuk mikor már szaladgál, akkor nekem azt tanácsolták már vehetek használtat is, de egyenlőre vadiújat kapott.
2012. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Disi ***** válasza:
Ja és persze lehet ezután is újat veszünk, mert nem merek használtat ráadni, ki tudja :)))
2012. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, mi is újat veszünk. Csak azt nem értem, hogy miért mondja mindenki, hogy több kell neki.
2012. máj. 28. 14:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes neki venni egy zárt cipőt és egy nyitott szandált, amit a nagy melegben zokni nélkül tud viselni. Én nem vagyok híve a méregdrága cipőknek, mi például a Deichmannban vettünk 4-5 ezer között jó minőségű, bőr kiscipőt.
2012. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy zárt cipőnk, egy szandálunk és egy habpapucsunk. Újonnan vettem mind a 3-at.
2012. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
mondjuk ha most kezdett el járni, arra azért szerintem érdemes odafigyelni, hogy a szandál rendesen megtartsa a kis bokáját, mert ez ilyenkor még nagyon fontos. Valaki írta a habpapucsot, az szuper, csak nem járni tanulónak.
2012. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekünk szupinált Salus cipőt javasoltak az ortopédián. Szandált vettünk, akkor másodiknak zártabb szandál, vagy teljesen zárt cipő praktikusabb nyárra? Vászoncipőt sajnos nem gyártanak.
2012. máj. 28. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább a zárt cipőt választanám, mivel lesznek hűvösebb, esősebb idők is, az a legpraktikusabb.
2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most nézem, vannak szandálcipők, lehet azt választom. Túl esős időben úgysem a saját lábán fog még ezen a nyáron sétálgatni.
2012. máj. 28. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, mire van szüksége. De szerintem a szandál és a szandálcipő között nincs akkora óriási különbség és felesleges kettő egy nyárra belőle, mert hamar kinövi. A mi játszónk apró kavicsos, én oda mindig zárt cipőt adok a kicsimre, mert tele megy kaviccsal szandálban és felsérti a lábát, meg le-föl húzogathatjuk.
2012. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!