Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danoninó 8 és fél hónaposnak?

Danoninó 8 és fél hónaposnak?

Figyelt kérdés
Mit szóltok, tényleg annyira ártalmas?? Tapasztalatok? Allergizál? Már evett tejterméket: túró, sajt, joghurt. Inkább keverjem a natúrt gyümölccsel, tudom, de néha nincs rá idő!
2012. máj. 28. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

nincs rá idő? azért ezt nem hiszem el, ne haragudj, körülbelül 5 másodperc a turmixban és kész, még ha az összeöntést meg a felbontást is beleszámítom, akkor jó fél perc.

ha annyira iszonyatosan elfoglalt vagy akkor csináld meg este.


de persze adhatsz danoninot 8 hónaposodnak, szíved joga azzal etetni amivel csak szeretnéd, bár nem hiszem, hogy a pici szervezetének szüksége lenne tartósítószerre meg ízfokozókkal...

2012. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ízfokozó (natrium-glutamát, E 621) a bébiételekben is van.


Ha ritkán, havi 1-2 alkalommal adsz neki, nem lesz semmi baja tőle, de valóban nem tart sokáig összekeverni a natúr joghurtot egy kis gyümölccsel.

Vagy: vegyél rendes joghurtot (Jogobella, Activia, Densia), babajoghurtot - bár szerintem egyre megy, hogy bébiétel, babajoghurt, vagy rendes. Mindegyikben van valami, ezt nem tudod kivédeni.

2012. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki, semmi baja nem lesz. Az én babám is szokott kapni, egy hónapban egy 6-os packot veszek és beosztom, bár inkább gyümölcs joghurtot adok pl. jogobellát. Az enyém nem eszi meg a natúr joghurt sem magában, sem gyümölccsel.
2012. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves első, sehogyan nem fogja tudni kikerülni az ízfokozókat. A natúr joghurtban is van.
2012. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es, a Densiat kimondottan tilos adni babaknak es az aktiviat sem ajanljak. nezz utana, mielott ajanlgatod ezeket....

akkor mar inkabb a danonino. egyebkent van kimondottan babaknak keszult joghurt, add azt inkabb. danonino mehet egy eves kor felett. :-)

2012. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kaptam 4 darabot, gondoltam majd amikor sorra jön és épp nem lesz más, megeszi. Köszönöm a hozzászólásdokat! Nem hiszem, hogy a kérdésem ennyire botrányos lenne kedves első, de látom a csajok kinyílvánították véleményüket.
2012. máj. 28. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Jééézus, Densia, Actívia 8 és fél hónaposnak? Densia 10 év alatt TILOS!!!! Activia 1 éves kor alatt TILOS!!! Hozzáteszem, hogy nemrég még 2 éves kor szerepelt az activia honlapján, szóval azzal még bőven várnék, kedves második válaszoló. Tényleg utána nézhetnél az ilyeneknek, mielőtt baromságokat ajánlasz...
2012. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: szerintem picit még inkább várj vele, tényleg elég sok mű dolog van benne. Én 1 éves kora után adtam csak kisfiamnak.
2012. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9 hónapos a kicsi, mi esszük már egy ideje, de minden oké ;-)))
2012. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Eloszor is elnezest a teves valaszert, hozzateszem en sem tudtam - ha tudtam volna, nem ajanlottam volna. Es a reklamban sincs benne, a dobozon sincs kiemelve.

Az Activia honlapja viszont igy irja: 1 eves kor alatt nem ajanlott - ahogy mas tejtermek sem. - itt azert nem hibaztam melle.

Megegyszer elnezest, es koszonom is egyben, mert valoban tudatlan voltam a Densiaval kapcsolatban.

2012. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!