Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónaposnak milyen rajzoló...

11 hónaposnak milyen rajzoló eszközt ajánlottok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ceruzát, vagy zsírkrétát.
2012. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zsírkréta a legideálisabb az első rajzolóeszköznek, esetleg aszfalt kréta.
2012. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kezét festékbe mártva. Egy ekkora gyereknek más még nem való
2012. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ujjfesték, marokkréta esetleg (ha most még nem is érdekli, pár hónap múlva jó lesz).
2012. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyém is lassan 11 hónapos de eszembe sem jutna rajzoló eszközt adni a kezébe..... Így is ha elcsen a dolgozó asztalomról egy tollat rögtön a szájában van :) Szerintem is kézbe mártós maszatolós való nekik még :)
2012. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi kulfoldon elunk igy nem tudom pontosan mi a magyar neve de en ilyen egymasra rakhato baba ceruzet vettem neki. Ez olyan anyagbol van, hogy nem gond ha a szajaba veszi es kisfiam nemcsak firkalni hanem epiteni meg egymarba rakni is imadta. En Tesco aruhazban vettem baba reszlegen 40 darabosat. Jo mert a vegen a kis golyot a baba pont megtudja markolni. Igy nez ki elobe:


[link]

2012. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó! (utolsó) de nem tudja lenyelni? Vagy ez nagyobb?

Nálunk vajon miért nincs ilyen? Én nem merek neki zsírkrétát adni de sima krétát sem, mert azonnal megenné.

2012. máj. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére a kisfiam nem rág mindent meg, nem jellemző már. Meg amikor használná a krétát, felügyelet mellett tenné.
2012. máj. 18. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!