Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes kislanyom minden eves...

4 hetes kislanyom minden eves utan sir. Vasarnap volt utoljara szelete. Latszik rajta hogy probalkozik de nem sikerul. Hogy segithetnek neki?

Figyelt kérdés
Mar probaltam a teat,masszazst.A pelusaba mindig van egy kis "reccsentes" de az par potty.Narancssargas.
2009. jún. 30. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Anyatejet eszik? mert a tejes babáknnál normális, ha 3-4 naponta van kaki
2009. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még éhes marad?
2009. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a hőmérőzést,vagy glicerines kúpot. Általában 5hetesen kezd változni a székletürítésük,és ha nincs gond,nem kell közbeavatkozni,mert anyatejes babáknál 7-10nap is normális.De ha látod hogy gond van akkor persze kell segíteni.
2009. jún. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes baba.Eddig minden nap volt szeklete olyan mint a mustar.Szinre es allagra is.En ugy tudtam hogy minden nap kell lenni szekletnek.Nem hiszem hogy ehes a hasa faj mert huzza ossze magat ki gombocba es latni az arcan hogy faj neki.Ezert gondoltam hogy segiteni kellene neki valahogy.
2009. jún. 30. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:ezt találtam neked:"az első hónapban naponta többször teletermelik a pelust,az ötödik hét után sokuknál változik a helyzet,ritkábban kakilnak.Kenőcsös lehet az állaga,ami vizelettel keveredve hasmenésnek tűnik,színe sárga és árnyalatai,vagyis normális anyatejes széklet.Ha mást is kap anyatejen kívül,lehet hígabb vagy keményebb a széklet.Ha jó a hangulata,és szemlátomást nem zavarja a helyzet,a következő adagra akár 10napot is várhatunk,semmi beavatkozásra nincs szükség,még kamillateára sem.Vannak akik napi 3-4pelust is teleraknak.Nagyon változó." Próbáld meg minden peluscserénél tornáztatni és reptetni az alkarodon.
2009. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem is azt mondta a védőnő hogy nem baj ha nincs kaki 5-6 napig.Hát az én babámnak a harmadik nap után sem volt,és szintén nyűgős,sírós volt.Akkor 5 hetes volt.Megelégeltem,és meghőmérőztem,hát mondhatom....Nem kis mennyiség jött ki belőle, a tetejébe már be volt sűrűsödve.Nagyon meg könnyebbült utána.Ha úgy látod hogy szenved,már pedig azt írtad,próbáld meg a hőmérőzést, vagy a kúpot.Nem könnyű nézni ahogy szenvednek.

4,5 hós anyuka

2009. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!