Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok mennyit...

7 hónapos babátok mennyit alszik napközben? Mikor? Mennyit kellene a nagykönyv szerint?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lánykám nagyon nehezen aludt 7 hónaposan délután és alig 1/2 órát.:( A fiam viszont simán másfél órákat húzta a lóbőrt.Tehát minden baba más és más.
2009. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam napközben 2 lépésben alszik,délelőtt olyan 1órát és délután jó ha megvan a másfél.De ez nagyon változó.Van,hogy akár 2x 2órát is.Mellesleg ő nem az a nagy alvó
2009. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felorat 10 korul, max 1 orat koradelutan es estefele meg vagy egy fel orat. Ennyi. Akkor is ugynennyit, ha setalni vagyunk.

Csak irigyelni tudom azt akinek joalvo babaja van. Semmit nem tudok a hazban tovabbtenni meg. Talan ha nagyobb lesz lefoglalja magat jobban?!

2009. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből a cikkből elég sokat meg lehet tudni, bár természetesen ez sem szentírás: [link]

eszerint a cikk szerint az én babám úgy alszik, mint egy 9 hós (tehát napi 2 x 1-1,5 órát), pedig még csak 7 hónapos. Mindig is keveset aludt. Most 10 körül szokott először aludni, 1-1,5 órát, majd délután 2-3 körül újra 1-1,5 órát. Sajnos késő délután már nem alszik és nehezen bírja ki az esti fürdetésig (nálunk 8-kor van), de sehogy sem tudom már elaltatni.

2009. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A utolsó cikk nagyon hasznos, köszönöm.
2009. jún. 30. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!