Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "egészséges" egy...

Meddig "egészséges" egy szobában aludni a gyerekkel? Természetesn külön ágyban.

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig, amig ugy érzed, hogy ugy vagytok éjjel nyugodtak, ha ott vagy vele. Én 6 hósan vettem rá magam, hogy visszamenjek a párom mellé. Akkor már éjjel nem evett.
2009. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz 7 hónapos 3 napja vagyok újra a párom mellett. Kb 3x megyek át hozzá éjjel, 1x eszik is. Most nyűgössebbek az éjszakák, jön a foga.
2009. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hely szűke miatt vagyunk vele egy szobában.Hamarosan költözni szeretnénk de lehet h csak jövő tavas lesz belőle amikor már egy éves lesz.Nem fog felkelni minden kicsi hangra akkor már?
2009. jún. 30. 10:16
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam 13 hós, mi is helyszűke miatt alszunk együtt, de külön ágyban. Sajna legalább 10 éves koráig ez így is marad... Nem ébred fel, nagyon jó alvó. Én külön szobában aludtam mindíg, és most állandóan felébredek, de Ő ebbe született bele.
2009. jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is helyszűke miatt alszunk egy szobában, de külön ágyban. mi is szeretnénk majd költözni.
2009. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre 2 féle választ kaphatsz: valaki szerint amíg a gyerek maga akar külön menni (kb 3-4 évesen) mások szerint minél korábban. Szerintem fontos tényező, hogy middig szopik a gyerek, addig feltétlenül, hogy éjjel is tudjon ha kéri és hogy már megértse amit akarsz tőle. A mi babánk 8,5 hós de még nem is gondolunk a külön költözésre.
2009. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a terhesoktatáson anno azt mondták, hogy 2 éves korig javasolt egy szobában aludni vele.

Azt is mondták, fontos hogy az apa is ott aludjon, ne csak a mama a babával, apa pedig külön, nálunk mégis így van, mert a férjem úgy horkol, hogy egyáltalán, soha nem tudnék aludni :-S

2009. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy van,hogy apa a nappaliban alszik mert nagyon horkol.Próbáltunk eggyütt aludni,de lehetetlen.Apa sem alussza kimagát,mert folyxton lökdösöm,és mink sem mert felébredünk.Ìgy én a lányommal alszom egy szobáan.

Növéremék még mindég egy szobában alszanak a gyerekekkel,tavaszon akarják öke külön tenni,de a gyerekek vissajárnak a szülöi szobába.Anna 4 ,Bálint 3 éves.Pedig a szobáik készen vannak.

2009. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor nem parázok azon h nincs külön szobája.
2009. jún. 30. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!