Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészséges ennyit aludni délután?

Egészséges ennyit aludni délután?

Figyelt kérdés
Sosem tudok elaludni éjszakánként, akkor sem ha nagyon fáradt vagyok. Általában hajnalban 1-2-kor alszom el, fél 7-kor kelek minden hétköznap. 18 éves vagyok. Délutánonként rendszeresen 2- 2,5 órát alszom. Egészséges ilyen sokat aludni? Így teljesen kiegyensúlyozottnak érzem magam. Odafigyelek az iskolában és normálisan fáradtság nélkül tudok tanulni esténként.
2011. febr. 16. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképpen vagyok. Este baromi nehezen alszok el, de délután annyira fáradtnak érzem magam, hogy muszáj aludnom olyan másfél-két órát.

Habár nem vagyok szakember, de sztem ha neked így megfelel, kipihentnek, fittnek érzed magad, akkor nem gond.MIndenkinek más a bioritmusa. Mellesleg a mediterrán népek is sziesztáznak ebéd után.

2011. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, hogy délután alszol, akkor semmi gond. Viszont éppen azért nem tudsz este elaludni, mert délután kialszod magad. Most még semmi baj ezzel, de ha dolgozni kezdesz nem fogsz tudni délutánonként aludni.
2011. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem sem baj ez..ha te így fittnek érzed magad akkor ez jó..nekem is volt ilyen csak és 10 körül aludtam el..:S és 6-kor keltem.. és még délután aludtam 2 és fél órát..de nekem vitamin hiány miatt.. deee én azt akkor is érdekesnek találom hogy ha fáradt vagy sem tudsz elaludni.. ez érdekes..
2011. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a másodiknak igaza van..valahogy át kellene szoknod az esti alvásba..
2011. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!