Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elesett és most nem mer...

Elesett és most nem mer elindulni. Járt így más is?

Figyelt kérdés
11,5 hónapos a kislányunk nemrégen tette meg az első lépéseit, már az első nap nagyon ügyes volt 5-6 lépést is tett, aztán nekisétált a szekrénynek és beütötte a buksiját, pontosabban a szemöldökét. Azóta sokkal bátortalanabb és nem akar elindulni. Mikorra felejti el az ütést,vagy jön meg a bátorsága, lehet, hogy most hónapokra visszaveti a fejlődését?
2012. máj. 28. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb el fogja felejteni, mert én még nem láttam olyan gyereket, aki emiatt ne indult volna el. :)

Lehetőleg ne érjen senki a fejének azon részére, ahol beütötte, mert így talán könnyebben elfelejti. Mást szerintem ne csináljatok.

2012. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Snapette ***** válasza:
Hónapokra semmiképpen, de egy pár napra elveheti a kedvét. Azonkívül meg nem folyamatos az ilyen fejlődés a gyerekeknél, előfordul, hogy egy nap megy több lépést, és aztán két hétig nincs kedve hozzá minden baleset nélkül is. Nem olyan nagy tragédia náluk egy kopp, és hamarabb felejtik el, mint gondolnád, max egy kis bizonytalanság marad meg benne ezzel kapcsolatban, de nem hiszem, hogy pár napnál tovább tartana. Mikor történt a baleset?
2012. máj. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!