Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagycsaládosok! Bevállalnátok...

Nagycsaládosok! Bevállalnátok 2 ovis és egy újszülött baba mellett főiskolát?

Figyelt kérdés

úgy érzem dúzzadok a tettvágytól,és bár minden vágyam volt h 3. babám is legyen,mégis most már ara is nagyon vágyom h univerzálisabb legyek,eddig csak a babázás és a háztartás érdekelt nagyon,most már pl írok,rajzolok,varrok stb tele vagyok ötletekkel is. a babikám októberben érkezik,ősztől mindkét nagy oviba megy. mindkét mami közel lakik, és a férjem is segít mindenben,jó a munkahelye,ő viszi-hozza majd a nagyokat,vagyis hétköznap reggel 7-től délután 5 ig egyedül lenneék a picivel,vagyis elvileg bármi beleférne az időmbe.



persze nem tudom mennyire leszek kimerülve 3 mellett,de épp ezért kérdem,h akinek már van 3 kicsi,és hasonlóan buzgó és energiával telt volt,szülés után mi lett?


2012. máj. 29. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! nekem van egy 13 hónapos fiam mellette főiskolás vagyok és vállalkozunk is a párommal,háztartást vezetek,nem tudom már nagyon örülök hogy mindjárt végzem,mert már nagyon sok a tanulás a gyerek mellett,neked kell tudnod mennyire tudod a tanulást,a háztartás vezetést,és a gyereknevelést együtt csinálni.
2012. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
eddig "semmit" nem csináltam,hiányzik a szellemi leterhelés is :) eddig nem vágytam tényleg másra de most már igen,vagyis h ÉN is csináljak valamit. amióta a nagy oviba és a kicsi bölcsibe ment januárban érzem h mennyire jó mást is csinálni :) addig annyira lekötötték azu időmet h meg sem fordult a fejemben h tanuljak pl
2012. máj. 29. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vállald be! Teljesen megértelek, hogy másra is vágysz, plusz nem kötelező abban a tempóban végezni, ahogy a "háló" van. (remélem érted a hálót, ahogy a tárgyak egymásra épülnek, és ahogy az iskola ajánlja)
2012. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen értem,köszi :) olyan mintha a 3.babám hozta volna vissza az energiáimat :))
2012. máj. 29. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két gyermekem van, és útban a harmadik.Egyetemre járok,mésodéves vagyok.Még van hátra 1 év+egy fél év gyakorlat.Augusztusban szülök,szeptemberben intézem majd az egyéni tanrendet az utolsó két félévre.Nehéz,de meg lehet csinálni,főleg,ha van segítséged.Én nappalin csinálom,még így is ment eddig,de levelezőn meg aztán főleg megoldható.Vágj bele!

2012. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) szerencsére férjem is támogat,mert tetszik neki,h újra ilyen vagyok :) régen is sokmindent csináltam,aztán jött a 2 gyerek.. :)
2012. máj. 29. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!