Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én találok magamnak...

Csak én találok magamnak ilyen nehezen beszélgető, sétáló társat Győrben?

Figyelt kérdés
23 éves anyuka vagyok, kisfiam 10hónapos.Mindennap járunk sétálni, játszóterezni.de valahogy nem találok olyan anyukát, aki szívesen sétálna, beszélgetne velem.
2012. máj. 29. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én nem győri vagyok, de velem is ez a helyzet. Nem tudom, hogy lehetne ismerkedni.

Talán kérdezd meg a védőnőt, hogy hol vannak babaklubok, kérdezzen körbe másnál, hogy van-e valaki aki szívesen sétálna veled.

2012. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem győri vagyok, de szerintem játszótéren lehet ismerkedni. Persze nem a legelső találkozás után alakul ki, hogy ezentúl majd együtt fogtok sétálni, hanem ha rendszeresen jársz ugyanoda, és nyitott vagy beszélgetni, előbb-utóbb kialakul. Te is szólíts meg bátran más anyukákat, elég egy egyszerű kérdés, hogy pl. mennyi idős a babád, de aranyos, stb, a többi jön magától. Vagy babaklub.

A férjem még az utcán babakocsit tologatás közben is leszólítja a szembe jövő másik babakocsis anyukát, ha együtt megyünk sétálni.

2012. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már utálok sétálni menni. Szinte semmi látni való,egy árva lélek sincs. Minden bolt nagyon messze van(ha megyek,akkor kocsival,és 2x félóra,mire bepakolom a babakocsit és a gyereket),a szüleim is. Baba-mama foglalkozás semmi nincs itt a faluban. Amikor sétálni megyünk,még senki nincs a játszótéren,tehát céltalanul,látványosság nélkül bolyongunk a lányommal,és senki nem szól hozzánk. Legalább 4 barátnőm babázik,de mindenki máshol él. Szóval kezdek depi lenni. Pedig fiatal vagyok és energikus,de mostanában csak a babám és az internet az összes kommunikáció. :(
2012. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy hónap múlva Győri leszek! Nekem két 13 hónaposom van.
2012. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ITT VAGYOK :-) ! Győri,30 éves,10 hós kislány anyukája és piszok egyedül érzem magam.általában egyedül sétálok én is, sőt férjem is nagyon-nagyon keveset van itthon,szerintem nagyjábol ugyanabban a cipőben járhatunk. Priviben folyt köv. ?
2012. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Játszótéren próbáltunk már ismerkedni, de azt vettem észre, hogy kialakultak kisebb csoportok, ahova elég nehéz bekerülni, nem mindenki nyitott az új anyukára és babájára.általában ugyan arra a játszira járunk, de lehet, hogy másik játszit kéne keresnünk ahol talán könnyebben menne az ismerkedés.

Talán, ha már a kisfiam totyogó lesz, és nem csak hintázni fog, hanem mondjuk homokozik is, könnyebben tudok kapcsolatot teremteni a többi homokozó Törpe anyukájával.

2012. máj. 30. 13:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Védőnőt kérdeztem már ezzel kapcsolatban, azt ígérte utána jár, milyen klubbok és hasonlók vannak.
2012. máj. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!