Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek írjatok nekem szép...

Kérlek írjatok nekem szép lányneveket!? Ti lányotoknak mi a neve? Hogy választottátok?

Figyelt kérdés
Vezetéknév M-mel kezdődik és s-re végződik. Nekem nagyon tetszik a Leila, Rebeka, Léna, de nem tudom, nem vagyok egyikben sem 100%, páromnak meg annyira nem tetszik egyik sem. Segítenétek?
2012. máj. 29. 14:03
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
83%

Annám van és Alízom lesz. A fiunknak ő adta a nevét, így a lányoknál rám bízta teljesen. Szerencsére hasonló ízlésünk van nagyjából, szóval tudtam ,hogy nem kell majd nagyon ráerőltetnem semmit :)


Nekem a Léna tetszik legjobban azok közül amiket írtál, talán még a Rebeka - bár ehelyett nekem kedvesebben hangzik a Regina.

2012. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
78%
Anikó, Kinga, Adelina, Bianka, Linda, :)
2012. máj. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
78%
Noémi, Réka, Kinga, Kamilla
2012. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
78%
Patrícia, Stefánia Zsófia Lili Lia Zsani
2012. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon szépek a nevek, igazából rengeteg szép női név van, nehéz választani. Nem értem a lepontozásokat, elnézést kérek érte, én mindenkit felfelé pontoztam!
2012. máj. 29. 14:16
 16/37 anonim ***** válasza:
83%
Éva lett a kislányunk,manapság elég ritka :)
2012. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Petra a lányom neve. Nekem nagyon sok női név tetszik.A kedvenceim; Helga,Lilla,Dóra,Dorina,Viktória,Szonja,Zsófia.

Pockban a hugi,ő nagy valószínűséggel Dorina lesz.Nagyon tetszik a Léna név is,de mostanában nagyon felkapott lett,rengeteg Lénát ismerek.Bár a Dorina és a Petra név sem ritka.Szóval,ha tetszik adjátok bátran.Ismerek egy Leilát félig arab félig magyar kislány,gyönyörű és nagyon okos.És a neve is nagyon szép :)

2012. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
67%

Az én lányomat Linettnek hívják, és ez volt az egyetlen lánynév, ami mind a kettőnknek tetszett! Hála az égnek a második fiú lett, így könnyebb volt nevet találni neki :)

Amúgy nekünk az egyik ismerősünk lányát hívják így, mi onnan vettük.

2012. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy Kamilla Pannám és egy Jázmin Hannám így nekem ezek a legszebb nevek :D De nagyon tetszik még az Aliz, a Lilla, Maja, Eliza, Róza (ezt a becézése miatt nem adtam, mert nem akarom, hogy Rózsikázzák a gyereket)Az általad felsoroltakból nekem a Rebeka és a Léna tetszik a legjobban.
2012. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%

Aisa (bár nem tudom, hogy így anyakönyvezik-e), Kira, Kiara. Nekem ezek tetszenek. De esetleg nézz utána a nevek jelentésének és lehet, hogy úgy találsz megfelelőt.

[link]

2012. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!