Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elmúlt 6 hónapos....

Kisfiam elmúlt 6 hónapos. Eddig minden ételt amit csináltam, és bébiételt is megevett szívesen, jóízűen. Mikortól lehet kicsit változtatni az étrendjén?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ebédre kap krumpli,sóska,vagy krumpli meggy,csirkemell,stb...De ezt meddig kell még Neki adni?Reggelire mit adjak a tejpépen és szopin kívül?Mert kisfiamnak nem elég már a tejem,reggel mindkét ciciről szopik,majd 1 óra elteltével bizony kéri a hamit. :) Javaslatok?Köszi előre is!
2009. jún. 30. 14:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nahát senki????Ki mivel eteti akkor a gyerekét?!
2009. jún. 30. 21:18
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát köszi a semmilyen válaszokat!Szomorú vagyok,hogy ezekszerint nem tapasztaltak a szülők,pedig azt mondják magukról..HM.........
2009. júl. 10. 14:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
reggel táp, délelött táp, majd fözi valamikkor keverem gyümivel,délután maradék fözi ha kevés+ tápszer este sinlac cumisüvegböl .néha napközben meg kínálom gyümivel . Én fözök neki nem üveges . Gyümit nem nagyon szereti.
2009. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. júl. 19. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

alma, őszibarack, meggy burgonya, bio-sárgarépa, sütőtök, cékla, gesztenye Gluténmentesga-bonafélék, rizs- és kukoricapehely, Sinlac

7 (6) banán, körte cukkini, saláta, brok-koli, fehérrépa, pasz-ternak, zeller, spárga, tök, kelbimbó, paszíro-zott zöldborsó, uborka (sütve vagy főzve) csirke, pulyka egy kk étolaj / 1 dl főzelékbe, petrezselyem, zellerlevél, kapor, metélőhagyma

NEM ÉRTEM a kérdést! MIT meddig?

2009. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok még az elsö két válaszolo kérdez nyugodtan!
2009. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6,5 hósom van, reggel szopi, 11 gyümi, ebéd főzi husival, du. tejpép, este szopi.

Ha nem elég neki a tej, adhatsz pépet szerintem, de gyümit is utána.


( Nem azért nem válaszoltam/tunk szerintem mert szemetek vagyunk, hanem mert vasárnap van, és az ember acsaládjával van, nem a gép előtt...)

2009. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,igen kicsit furcsán tettem fel a kérdést,mert siettem :) Szóval amiket leírtál egy-két kivételével(mert még nem csaináltam) nem adtam neki.De mindent megeszik ami neki való,és gondoltam változtatnék,hogy miket lehet adni egy 7 hónapos babának,mert most már elmúlt 7 hós.Igazából jóü receptek érdekelnének,finomak,vitaminban gazdagok.
2009. júl. 19. 20:53
 9/14 A kérdező kommentje:
20:50-es nem vagytok "szemetek",csak már régen tettem fel eme kérdést,gondoltam kiemelem :) Egyébként sokáig nem voltam netközelben,és nekem csak akkor van időm gép előtt ücsörögni ha már alszik Prüntyikém.Általában este szoktam "itt" lenni.De már nem sokáig mert álmos vagyok.Szóval ha valaki tud jó kis főziket,megírja nekem?Nem vagyok béna,csak már nem tudom mit találjak ki.
2009. júl. 19. 20:58
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én össze fözök minden félét :) máj, krumpli, fokhagyma,répa, sajt emmentáli, tök. Tök, krumpli kapor. Csirkemell,fehérrépa ,répa, hagyma,karalábé, krumpli. krumpli sajt. karalábé sajt , joghurt krumpli. Van Glutén mentes gabona porom is azt is teszek néha bele.Sárgabarack-krumpli. Meggy-kumpil
2009. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!