Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy ha gyermekem...

Normális az, hogy ha gyermekem náthás lesz, akkor a nátha általában eltart 2 hétig?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm, aki azt mondja, hogy az ő gyereke csak egy két napig náthás, és kész! AZ enyémnek pedig ha náthás lesz, általában másfél, két hétig nem keveredik ki belőle teljesen! Persze, a vége fele nem kell már annyit szívatni neki, mint az elején! Sajnos én is ilyen vagyok, hogy kb. másfél hét a nátha időszakom, van, hogy nekem is eltart akár két hétig is! Normális ez?
2012. máj. 29. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom normális-e,de az én fiamnál(22hónapos) ugyanez van,még most is tart,pedig már a 2 hét is eltelt....mióta megszületett,és 2-3 hónaposan először beteg lett,azóta igy van sajnos....soha nem volt olyan hogy 2-3 nap és elmúljon...hiába adok neki immunerősitőket..stb,akkor is ez van,és sokszor beteg sokáig.
2012. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Snapette ***** válasza:
Szerintem egyénfüggő is. Gondolom, doki látta, és nem látott semmi extrát. Én sosem voltam három napnál tovább náthás, a gyerekem se, és apum is ilyen, de ha anyum elkapja tőlünk, akkor hetekig köhög, folyik az orra és rekedt.
2012. máj. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2 hét orrszívózással jár a nátha :( bár gyanítom, hogy a fogzás is ludas ebben, mert harapósabb is ilyenkor.
2012. máj. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál minimum 4 hétig tart. nemrég 6 hétig náthás volt. elvittem fül orr gégészetre. nem csináltak vele semmit, mert semmi más baja nem volt. azt mondták szivassam és majd elmúlik. hát 7 hét lett belőle. 1 éves
2012. máj. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van akinél tovább tart...Nekem a nátha 2-3 napos szokott lenni most életemben először tart 1 hete ilyen még sosem volt velem! De ne aggódj ha az orvos nem talált semmit nincs semmi gond :) 24/L
2012. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!