Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szükségem lenne 1 heti napi...

Szükségem lenne 1 heti napi 2xri babamenüre. Van olyan aki ebben segítene?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10,5 hónapos és leállnék a bébikajáról. Szeretnék neki én főzni de fogalmam sincs hogy csináljam. Tudok főzni, csak az érdekelne mit fagyaszthatok le előre neki amit kis dobozkákban összeállítanék.
2009. jún. 30. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom két éves múlt. Elsősorban leveseket szoktam lefagyasztani - eddig fagyasztós zacskóban+dobozban, de nem jó a zacskó, ha fagyottan veszem le, akkor benne marad a befagyott ráncokban a celofán. Most már kis dobozokban teszem el. Amit eddig sikeresen fagyasztottam: csirke-, húsleves, halleves, pörkölt köret nélkül, mindenféle zöldségkrém leves, zöldséges ragú, csirke paprikás köret nélkül.
2009. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami még tök jó - készítek darált húsból ragút, olaszosan paradicsommal, fűszerekkel. Ezt kiporciózom és lefagyasztom. Majd ezt a ragút felhasználom zöldségleveshez, tésztához, rizshez. Nagyon kényelmes és finom.
2009. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én magam főzök neki, és hidd el, hogy hamar elkészül. Egy kis zöldséget megfőzöl különböző variációkban, ősszeturmixolod, és kész. Én 2 napra főzöm meg mindig.
2009. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Ami még kérdés: milyen fűszereket és mennyit használhatok?
2009. jún. 30. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!