Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám nem eszi meg a...

Ha a babám nem eszi meg a tápszert, de a sinlacot igen (bár abból nincs meg a napi 500 ml) az nagy bajt okozhat a későbbiekben?

Figyelt kérdés
A fehérje miatt kell napi 500 ml tápit enniük?Ha csak sinlacot szik napi 2szer,mennyi az ajánlott adag?
2009. jún. 30. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
mi 6 hós kortól nem eszünk tápszert- nem hajlandó megenni- semmi baja nincs
2009. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ahelyedben errol megkerdeznem a vedonot vagy orvost, mert a sinlac nagyon hizlal(sok benne a szenhidrat, azert ajanljak olyan babaknak akik nem gyarapodnak elegge) es ugy tudom (szinten orvos vagyok), hogy nagyon fontos 1 eves korig az 500 ml koruli anyatej/tapszer bevitel, amit a sinlac nem fedez, mert rizspep szentjanoskenyer orlemennyel. ertem, hogy nem eszi meg a tapszert, esetleg mas fajta tapszerrel lehetne probalkozni, de a Sinlac az nem kifejezetten tejpep, tehat nem egy surubb tapszer kategoria, viszont napi 500 ml belole szeintem mar nagyon sok es ugy gondolom, hogy ez elhizashoz vezethet. persze ez az en velemenyem. kitartast
2009. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak igaza van! A tejalapú táplálék legyen meg egy éves koráig min 500 ml tápi/anyatej/nap. Próbáld az izesitett tápikat is adni, főleg ha már nagyon éhes, hátha megeszi. Vagy keverd bele a kedvenc gyümijét, pl banán-tápi mix. A sinlac nem tejalapú, nem helyettesiti a tápit. Adj tejpépet is, legalább az tejalapú. A fehèrje kell nekik főleg belőle az egészséges fejlődéshez!
2009. jún. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi baja nem lesz töle a babádnak az én lányom 10h korától ezt eszi mert tejérzékegy!Most 2 éves lesz és csak 11kg ugyhogy egyáltalán nem hízot meg töle.

2009. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajna csak ha-s tápszert ehet 1 éves koráig.És higyjétek el,már mindent kipróbáltam,mindennel kutyultam,de nem hajlandó tápot enni.
2009. jún. 30. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most ez lehet, hogy nem ide tartozik, de biztos, hogy jó cumiból adod neki? Lehet, hogy az nem tetszik neki, nem a benne lévő anyag!
2009. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!