Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz egyéves a kislányom,...

Most lesz egyéves a kislányom, és még szoptatom. Elaludni csak így tud, nem tudom máshogy elaltatni. Anyukák, akik jártak így, hogyan szokott le a baba, ill mi volt a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Esetleg adj neki cumisüveget.
2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyanez van. nekem azt mondta a védőnő, hogy magától le fog szokni róla, amikor már nem lesz rá igénye. és valóban, van hogy elég, hogyha csak hozzábújok
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Saját magát választotta el. 21 hónapos koráig szopott és nekem is így aludt el mindig.
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13hós különben a babám (2.voltam)
2011. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
se cumit,se cumisüveget nem használtunk soha
2011. okt. 4. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
nkm a testvérem szinte ugyanígy volt..amúgy magától le fog szokni.:)
2011. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nehogy rászoktasd a cumisüvegre.

Én kisfiam 2 éves koráig aludt el cicivel. Utána elment a tejem és utána úgy aludt el,hogy rátette a kezét a cicire. Nehéz volt még ezt is elérni,mert hiába nem volt tejem,akkor is bekapta. Sokat mondtam neki,hogy már üres a cici meg hogy már nem kell azt bekapni,belátta,igy most rámteszi a kezét és alszik.

2011. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az,hogy magától leszokik-az nem mindenkire igaz.a barátnőm kislánya 3,5éves és még mindig szopik.a kislányomat is 2évesen sikerült elválasztanom,mert cicifüggő volt és esélyt sem láttam rá,hogy magától abba hagyja..
2011. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19hónapos a fiam a mai napig csak így alszik el. Se cumisüveget se cumit nem fogad el, nem is erőltetem, szerintem Te se szoktasd rá már itathatod pohárból. Ha csak nem muszály még korai leszoktatni róla biztonságot is ad a közelséged.
2011. okt. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mind a 2 nagyobb gyerek olyan 2 éves volt kb mikor az esti elalvásos cici/szopi is elmaradt


megbeszéltem velük h már nagyok hozzá és biztos sikerül nélküle is elaludni mellé bújtam simiztem kicsit beszélgetem vele és kis sírás után elaludtak

kb 1-2 hét volt mire "leszoktak" róla

2011. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!