Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel érdemes kezdeni a...

Mivel érdemes kezdeni a fejlesztését a Picinek?

Figyelt kérdés

Mit érdemes újszülött, egy hónapos Picinek venni/készíteni, amivel fejlődnek a képességei? Nézelődünk, hallgatózunk, ezen kívül mit lehet még neki?

Puha képes könyvecske(olyan "műanyag" puha) csörgős valamik?

Kinek mi vált be?


2009. jún. 30. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor még éneklés, simogatás, csikizés, ringatás, esetleg csörgő, kis rongyocska a kézbe, amit szoríthat. Sok mosoly és folyamatos dumálás hozzá, mondjuk tisztába tevés, szoptatás közben.
2009. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam imádta a szines zsebkendőket, és rengeteget énekeltem neki.
2009. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) Mondjuk ami az éneklést illeti, nem kínzunk gyereket:D
2009. jún. 30. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy az önkritika szól belőled, de hidd el, a babádnak a legegyszerűbb dal is tetszik századszor is :) És majd milyen édes lesz, amikor magától kezd el dudorászni! Ha a "zenei hallását" nem akarod rongálni, vegyél gyerekdalos kazit/cd-t és azzal együtt énekeld, a lényeg, hogy érzékelje, hogy zengenek a hangszálaid, amikor átölelve énekelsz neki!
2009. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!