Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben mit adjak a 2...

Ilyen időben mit adjak a 2 hetes babámra ha kiviszem?

Figyelt kérdés
Nem akarom túlöltöztetni. Tegnap mikor kimentünk volt rajta egy rövid ujjú body, egy hosszú ujjú rugi, kocsikabát, pamut sapi. Plusz betakartam egy vékony pléddel.
2012. máj. 31. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
én hosszú ujjú, de vékony anyagú bodyt, rugit, sapkát és vékony takarót teszek rá. erősebb napsütésben csak textil pelussal takarom be.
2012. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha 24fok fölött van, akkor rövid ujjú body és 1 hosszúnadrág, talán 1 nyári sapi, ami nagyon vékony! Ha nagyon aggódós vagy akkor 1 nagyon vékony hosszú ujjú body, de én kabátot biztos nem adnék rá, pláne nem takarót!!!!
2012. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4hetesen pedig már simán rövid ujjú body, rövidnadrág! és ennyi
2012. máj. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet egy kicsit túlzásba estem ...:D
2012. máj. 31. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem valamilyen takaró 30 fokban is kell. a szél miatt, meg mert aludni-feküdni úgy kellemesebb.
2012. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép fokozatosan vetkőztesd le, eddig 9 hónapig élt 36 fokban, még csak 2 hete él 10 fokkal hűvösebben. Én lehet, hogy a sajátomat túlöltöztetem, 3 hónapos, de kintre mindig hosszú ujjú bodyt adok rá. Ez a nap és a szél ellen is véd. Textilpelussal takarom be. Ja és sapka mindig van rajta, pedig mózesben van. Még egyszer sem volt beteg vagy megfázva, és nem is szokott leizzadni. Szerintem ha kint nyugodtan alszik, akkor nem öltözteted túl.
2012. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem alszik nyugodtan :)Sőt utálja a babakocsit, de lehet azért mert melege van. Csak úgy tudom belerakni a kocsiba, ha már elaludt, mert másképpen csak sír benne.
2012. jún. 1. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok!

Én a lányomat, aki 3 hónapos, 24fokban rövid ujjú bodyban és 1 hosszú, de vékony gatyában viszem ki! Se sapka, se takaró! Még sose láttam, h fázna, de megfázva se volt még! Ha meleg van, mondjuk 26-28fok, van, h kis ruhába van! vagy rövid ujjú, vagy ujjatlan body és rövid gatya! Amikor 2hetes volt márciusban és először kivittem hosszú ujjú body és nadrág + 1 kis takaró, de akkor nem volt még ilyen meleg!

2012. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!