Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babák Anyukái hogy...

Kerria kérdése:

6 hónapos babák Anyukái hogy vagytok? Hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Otthon vagytok, vagy kimozdultok a gyerkőccel? Vannak fix programjaitok? Hogy megy az Anyaság...?

2012. máj. 31. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem végre beletanultam... már megy a házimunka, a főzés, és mellette eljutunk sétálni is. Esőtervem sajnos még nincs, így ha esős nap van, akkor megbolondulok... Ti mit szoktatok csinálni esős időben? Sétáltok ilyenkor is, vagy csak benn vagytok?


Megmondom őszintén az első 3 hónapban, azt hittem soha nem jutok el erre a szintre, és a mai napig nem tudom, hogyan is sikerült :)

2012. máj. 31. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem, hogy beletanultam. Bár, ha hisztis napja van pl. a foga miatt, akkor megőrülök, ideges leszek sajnos, és ingerült. De igyekszem nyugodtnak maradni, bár ilyenkor szinte semmit sem tudok csinálni tőle. Szerencsére főznöm a családra nem kell. Még a wc-re is vinnem kell ilyenkor magammal, mert 1 perc nyugta sincs.

Esős időben a lakásba szorulunk, pedig szeret babakocsiban "sétálni", nézelődni, abban aludni, napozni. Fix program a játszószőnyegezés, illetve a nagykádban való fürdés és játék, azt nagyon szereti.

Mindenesetre én így imádom, ahogy van! :)

2012. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pici lanyom 6-kor kel. 8-ig jatek.

8-kor gyumolcsot eszik, kb 10-ig alszik. 10-kor eszik.

11-tol 13-ig - 14-ig seta.

14-kor eszik, jatszunk

16-kor eszik, alszik 1-orat

18-kor eszik.

19:00-19:30 -korul furdik.

20-kor eszik, 20:30 alszik

Egesz nap jatszunk, hol a szekeben, hol a szonyegen.

Mikor a konyhaban vagyok viszem magammal.

2012. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. 4-honapos koraig fajt a hasa. Azota minden rendben.

Amugy szoptatom. Az eleje nehez volt, de belejottem.

Egyedul voltam, senki nem segitett, parom se..... elvagyunk mostmar.

2012. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi állandóan csavargunk!:)

Egyébként is elég nagy társasági életet élünk a férjemmel, sok a barát, a program!

Szerencsések vagyunk, nagyon jó babánk van. Képes a babakocsiban álló helyben akár 1 órát is úgy nézelődni,hogy a hangját hallanánk. Tényleg, szinte bárhova el lehet vinni. Ami jó, mert lepasszolni nem szeretem!

Anyaságilag én is úgy érzem kezdek belejönni. Érdekes,hogy anyukám mondta nemrég,hogy ő azt hitte,hogy totál parázós anyuka leszek, ehhez képest hihetetlenül laza, nyugodt vagyok!:)

Esőnapon a teraszon vagyunk. Jó nagy, 40 nm-esre sikeredett, tehát simán eltologatom a babakocsiban!:)

2012. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!