Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok 11-12 hónapos...

Mit csináltok 11-12 hónapos babával ha egész napra a lakásba vagytok zárva a rossz idő miatt?

Figyelt kérdés
az enyém nagyon rosszul türi, és semmi nem foglalja le..
2011. jún. 24. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Autókat tologattunk, hintáztattam, zenét hallgattunk, PET-palackokat tologatott, tettem bele kavicsokat, azokat rázogatta, jött velem mindenfelé a lakásban, együtt dolgoztunk:)

Az enyém szerette a hintalovazást, papírdobozokban ücsörgést:)

2011. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányom lassan 3 éves, de olyan még nem volt, hogy legalább 1 órára nem vittem volna ki... télen-nyáron, hóban-fagyban kimegyünk..

Bevonhatod a házimunkába, kihasználva a pakolászós kort (teregetés, mosógépbe bepakolás), egyszerű, háztartásban előforduló dolgokkal hatalmasat tudnak játszani, mi nem is gondolnánk... Ha eláll az eső, adj rá gumicsizmát és menjetek egyet sétálni!

2011. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gumicsizmát még nem tudok ráadni még nem megy egyedül igy ö ugy tud nekem segiteni hogy mászik utánam és csimpaszkodik, meg nyeheg:)
2011. jún. 24. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor beülteted a babakocsiba.. ezen nem múlik a séta. A mosógép mellé meg oda tud ülni... persze, rajtad is múlik, mibe mered bevonni :)
2011. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kivittem, bármilyen volt az idő. Vagy babakocsiba, vagy kézbe, de menjetek ki a friss levegőre-ez nálunk bejött, utána aludt, mint a mormota :)
2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!