Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszóteres tuskós nyanyós...

Játszóteres tuskós nyanyós beszólás, kiírhatnám magamból?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak jön a foga, nagyon nyűgös, nem jön be neki a homeopátiás szer (viburcol, attól még nyugtalanabb lett), ráadásul kipróbáltuk a Neogranormon testápolót, amitől csupa pötty lett (biztos viszket szegénykémnek), szóval tök nyűgös, elvan-elvan, aztán egyszercsak rátör a sírás.....A padon ülő nénikék kérdik mi a baj -én nem hallottam a sírástól- csak az egyik anyuka társam mondja: "Jön a foga" Erre az egyik padon ülő okoska megszólal: "Az csak egy dolog." Én ezt nem hallottam, később mondta a válaszoló anyuka, hogy hogy beszóltak. Persze mondtam, hogy "Lesz*rom." De most őrjöngök belül.......Ja, és 100x rúgta le a szandálját, a végén mezítlábaztunk, erre is megszólaltak, hoyg miért nincs cipője a gyerekemnek. (a tricikli csomagtartójában volt a kis szandál)......meg akkor ez szerintük elszorítja, vegyek neki olyat, ami nem szorít (:O....../fél számmal nagyobb így is, mert olyan buci lábfeje van, hogy a méretét nem tudtam összetépőzárazni rajta/ Na ráadtam a szandált, akkor azért néztek furcsán, mert nike :SSS Meg akkor is van vmi baja a gyereknek, biztos éhes. Hát b*sszus!!! Tuti éheztetem a gyereket és direkt éhesen viszem ki, hogy mindenki lássa, nem????? (Amúgy 11 hónapos és 11 kg)
2012. máj. 31. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:) Jogosan akadtál ki sztem.Olyan sok "okos" ember él ebben az országban,hogy rettenet.Én azon csodálkozom,hogy ilyen higgadt maradtál.Igaz nekem még csak 4 hónapos a fiam,de agyvérzést tudok kapni,mikor okoskodnak a környezetemben TAPASZTALT anyukák (idősebbek,fiatalabbak),hogy miért is sír az én fiam valójában:hogy tartsam,hogyan toljam a babakocsit,stb.Persze én vagyok vele 24 órában,csak ismerem már!!!BORZASZTÓ és teljesen igazat adok neked. :)
2012. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az lemaradt,hogy alapból iszonyat sírós,hisztis,hasfájós,most jön a foga-szóval el tudod képzelni mi van nálunk. :S

Jobbulást a picidnek!

2012. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért szól bele?? Undorító! Én biztos összevesztem volna, és nekimentem volna az ilyennek! Szegénykém, nyugodj meg, nem te voltál a hibás!
2012. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaa: a legjobbat nem is mondtam!!! Az egyik kivette a gyereket a bicóból, hogy "Jaajjj, nem tudnak veled bánni, na gyere!!" Aztán mondtam, hogy bocsi, sietnünk kell, mert hozza a futár neki a csomagot (amúgy tényleg, akkor hívott, hogy itt áll a háznál), és rohantunk haza.

A cipős dologra meg annyit mondtam, miközben húztam fel a kicsi lábára, hogy "Nincsen kincsem cipőd, a nénik majd vesznek neked olyat ami jó, oké??"

2012. máj. 31. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én ilyeneken nem tudom felhúzni magam. Meghallgatom mit mondanak, ami olyan azt meg elengedem a fülem mellett. Egyébként Nekem is 11 hónapos a kislányom.
2012. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, ilyen lesz még és másnál is van sajnos:(

én 5 és fél hónaposan levittem a játszótérre nézelődni a kezembe és gondoltam beleültetem a babahintába egy fotó erejéig (10 másodperc) utána vettem is ki

megjegyzem ügyesen ült már ekkor

erre egy anyuka odaszólt hogy mennyi idős? mondom ötésfél

hós azt mondja ő nem kínozná a helyemben

kivettem, el is jöttünk

kicsit rosszul esett, de mai napig nem érzem hogy kínoztam volna:)

2012. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyuszika van rajtad sapka, azért, ha nincs rajtad sapka, azért kapsz!- erről csak ez jutott eszembe.

Az ilyeneken felesleges felhúzni magad, soha, de soha nem tudsz olyat tenni, ami jó az ilyen fajta embereknek.

2012. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
fúúúúúúúú.........kikészülök az ilyentől....én biztosan megkérdeztem volna jó hangosan, hogy milyen jogon szól ő bele, semmi köze hozzá, foglalkozzon a saját dolgával, a gyermekemet meg fel ne merje venni még egyszer!!!!
2012. máj. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, de tudom, hogy mennyire idegesítő. Ma nekem egy nyanyi szólt be a buszmegállóban, illetve először csak a barátnőmnek mondta a dolgokat, csak én meghallottam. Banánt evett a kiscsajom(másfél éves), aztán ki akart szállni a babakocsiból, de nem engedtem, mert elég forgalmas helyen voltunk. Erre elkezdett szó szerint üvölteni, hiába vettem utána a kezembe, ilyenkor egy darabig üvölt még, mert vmi nem úgy alakult, ahogyan ő szerette volna. Aztán a nő beszólt, hogy miért nem adja oda a banánt...szegény gyerek hogy sír...engem fél másodperc alatt bosszantott fel aztán mondtam neki, hogy láthatja, hogy nem kell neki a banán, ilyenkor semmi nem kell. Köze nem volt a síráshoz a banánnak. Mondom tökjó, hogy más mindig jobban tudja, mi baja a gyerekemnek, nemhogy mindenki a saját dolgával foglalkozna. Fölállt, és el is ment onnan a nyanyi. Akkor bosszantott ám csak, azóta csak röhögök rajta:)
2012. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!