Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtudnátok állni beszólás...

Megtudnátok állni beszólás nélkül? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm egyik napról a másikra kirakta az utcára a feleségét és a pici babáját, mert neki elege van belőlük (a férfi szüleinél laktak), jön a nyár, ő strandra akar menni meg haverokkal találkozni, dolgozni pedig esze ágában sincs.


Na ez a férfi minden nap lejön a játszótérre focizni meg pingpongozni (a feleségét meg a gyereket már régen nem is láttam), nagy vigyorogva köszön minden ismerős anyukának.


Felfordul a gyomrom ettől az élősködő aljas embertől, nagyon nehezemre esik nem beszólni neki, hogy mi az anyját keres a játszótéren 30 éves létére minden nap.



2012. ápr. 16. 14:12
 1/8 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Nemhiszem,hogy a dühöd elmulna ha beszolnál neki.Szerintem egyszerüen ne fogadd a köszönését fordits hátat neki.Lehet elöbb utobb rákérdez,mi az oka ennek és akkor ellehet mondani a véleményed.

2012. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudod mi a háttér, és lehet a nönek így még jobb is.
2012. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

én lehet megkérdezném tőle, hogy "mi van a babáddal?hogy van?és a feleséged?üdvözlöm őket!"


hátha észbe kap...

2012. ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nittababy ***** válasza:
21%
Huhu én már úgy leoltottam volna hogy a haja is égnek állt volna nem bírom az ilyen aljas gusztustalan emberek pofáját sem!!komolyan nem értem az ilyen ember minek ba...ik amikor arra nem képes hogy a gyerekét felnevelje tisztességesen!!komolyan én már a tökét le vágnám az ilyenek mert ezt érdemli mert nem tudja megbecsülni a feleségét meg a gyerekét!!undorító komolyan!!szégyelje magát!!csak a gyerekével ba..ki mert szerencsétlen apa nélkül fog felnőni és ma már nem olyan egyszerű egy anyának felnevelni a gyereket még akkor sem ha mindent megtesz a gyerekért!!
2012. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek nagyon hasonló esetet a környezetemben...

Beszólni nem fogok neki, mert nyilván semmi közöm az életükhöz. A véleményeddel egyetértek, valóban felháborító.

2012. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan teljes mértékben egyetértek a felháborodásoddal, de úgyis hiába szólnál be, nincs értelme. Azonkívül lehet, hogy a felesége és a pici így jártak a legjobban. Ilyen ember mellett miféle életük lenne?
2012. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
még ha dühít is más életébe nem illik beleszólni. pláne ha nem is vagyok barátok.mert egy barátnak lehet megmondanám a véleményem de egy távoli ismerősnek nem.nem vagy te sem a felesége sem az anyja hogy nekiállj kioktatni meg balhézni vele.amúgy meg lehet a felesége örül is hogy megszabadult tőle..
2012. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem is beleszólni akarok, csak annyira dühít ez a pofátlan ember minden nap a játszótéren, nagyon nehéz nem mondani semmit.
2012. ápr. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!