Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád...

Mennyi idős volt a babád mikor először játszótérre mentél vele? Mikor mit próbáltatok ki?

Figyelt kérdés
Az én babám 10 hónapos, kb 2 hónapja járunk, de csak hintázik...
2012. máj. 31. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mi konkrétan ma voltunk először...8 hónapos múlt és a hintát próbáltuk ki...tetszett neki:-))))
2012. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiamat 1 éves kora után vittem, mert márciusban töltötte be, és csak utána volt jó idő.

Ha az idő engedte volna, akkor már amint mászni kezdett és stabilan ülni megtanult vittem volna, nagyon sok babát látok, akik még nem mennek, de a homokozóban játszanak.

A fiam hamar elindult, 1 éves korára önállóan ment, így ő már az első alkalommal mindent kipróbált a játszótéren, a csúszdánál még mindig segítek neki, oda nem mászhat fel egyedül, de azon kívül mindent lehet.

2012. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Disi ***** válasza:
Én is kb 8 hósan vittem először, akkor köszöntött be a jó idő. A hintát nagyon szereti, ha elmegyünk egy játszótér mellett, mondja hogy "ta" (az a hinta :))). Most már a homokozóba is belengedem, pakolássza a játékokat és mászik benne. Tegnap úgy hoztam haza, hogy a feje búbjáig homokos volt :))) Csúszdázni is szoktunk picit, de még fogom. Általában olyan játszótérre megyünk, ahol van kissebbeknek való játék is. Most lett 11 hós a babám.
2012. máj. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
7.5 hónaposan. Hintába ültettem bele nagyon picit, mert még nem tud önállóan ülni. Amúgy a gyerekeket néztük egy padról. Azt is nagyon élvezte. sikongatott nekik.:)
2012. máj. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagyot kb. 8 hónaposan, a kicsi már beleszületett a játszóterezésbe, mert a nagy miatt sokat vagyunk ott. Most 5.5 hónapos, jól elnézelődik, szokja a zsivajt.:)
2012. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fiam kb 8hónapos korától játszóterezik, de az eleján még csak hintázott, csúszdázott. A homokozóba is betettem, bele is nyúlt a homokba, de nem szerette, a kezecskéit felemelte, a fejéhez, h még véletlenül se érjen bele. Aranyos volt ... aztán következő évben lett igazi játszóteres, 16-17 hónaposan.

A lányom beleszületett, hisz a fiammal mindennap kellett menni, igaz a játékokat, homokozót csak 14-15 hónaposan kezdte el használni.

2012. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!