Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák 6 hónapos babám már...

Anyukák 6 hónapos babám már lassan 2 hete nem issza meg a tápot sír tőle más fajtát is kipróbáltunk már, azt se szereti, és már több ezer forintot kidobáltunk ti mit tennétek? Házi tehéntejet forralva, hígitva esetleg?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én anno ugyan így jártam a lányommal.Mi adtunk neki tejet. Fokozatosan bevezettük a doki felügyelete mellett. Igaz ma már 15 éves a lány ,de semmi baja nem volt tőle. Mai napig a kedvence a tej. Napi 1-2 liter lecsusszan.
2012. jún. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is azt tanácsolnám,hogy beszéld meg a gyerekorvossal,a hígitási arányt,mert a gyerekek nagyon makacsak.Ha nem akarja inni,nem is fogja./ hónapos kortól,már ehet mást is,ha szerencséd van jó étkű gyermek így nem lesz semmi gond.:)

2012. jún. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan az ami az elsőnél. Mostmàr 16 éves a lányom és makk egészséges. Imádja a tejet. Pont valamelyik nap olvastam, hogy a WHO még is azon vacilál, hogy egy éves kor elött kellene bevezetni a tejet. Állítólag nőtt az allergiások száma. Ugyan az mint a glutén. Mostmár azt is 4-7 hónapos kor között kell bevezetni, mert rájöttek, hogy minnèl késöbb vezetik be annál nagyobb az allerg. való hajlam. Amúgy 9 hónapos a fiam, most hagyta abba a szopit és Ő is csak a tejet fogadja el az anyatej után.
2012. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. 3 gyermekem van. Az első mint írtam kapta a tejet. A második 2000-ben született. Akkor tájt már ment az allergia őrület. 6 hónap anyatej utána tápszer. Tehéntej másfél évesen lett bevezetve. Tejallergiás lett. 6 éves korára nőtte ki. Hogy véletlen volt-e nem tudom. Most 2 hónapos a pici.Most még csak szopizik. Én is olvastam,hogy ajánlják a glutén mellett a korábbi tej bevezetését is. A glutént én a nagyoknál anno 4 és 6 hónaposan adtam. Nincs is semmi probléma. Szerintem a kicsinek is adni fogom mind a kekszet mind a tejet fokozatosan 6 hónap körül,ha az anyatejjel ki tudjuk húzni addig. Gyerekorvossal beszéltem, nem látja akadályát még így sem ,hogy volt tejallergiás a családban. Valamire viszont vigyázni kell: a fokozatosság mértékére.
2012. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is ilyen volt. Tápszer és cumisüveg hegyek, mire kitaláltuk mia a baja. A megoldás 2 kiskanál Nesquik kakaó volt a tejbe és simán megitta. 13 hósan kapott előszőr rendes tejet.

2012. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs

-tettünk a tejbe-

2012. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!