Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindent kipróbáltunk már...

Mindent kipróbáltunk már lassan, de semmi nem jó? Mit csináljak? Kinek mi vált be? Másé is válogatós?

Figyelt kérdés
5.-én lesz két hónapos a lányom.Kezdtük a Milupa Milumil HA optima start tápszerrel,majd amikor beindult a tej és csak pótlás kellett akkor már nem ette mert keserűbb volt mint a tejem...így jött a Humana na atól meg ha megette ordított ,mert fájt a hasa...akkor jött a Milupa Milumil 1 optima na az is jó volt,de akkor jöttek a szél bántalmak :( espumisant szedjük most is kajcsi mellé. Majd jött a bukós korszak akkor akkor jött a Milumil AR attól meg szorulása lett kakilt,de kemény kis bogyósakat...majd 1hónap múlva elapadt a tej és anyatejgyűjtős tejet nem fogadta el így visszatértünk a Miumil 1optimára...de mivel maradt a hasfájása így jött a Novalac ac az jó volt az espumisannal ,de 2ezer forint 400gr és egy hétig se tartott..most BEBA ha sensitive-t kap,de ettől meg csúnya sötét zöld majdnem fekete a kakija és ordít ha a cumi csak hozzá ér és ezt sem eszi szívesen...espumisan mellett van még angol víz és infacol is de azok nem értek semmit...már csak tornyosul a sok tápos doboz de semmi sem jó és nem akarok kisérletezni tovább feleslegesen...mit tehetnék amíg a hasfájós korszaknak vége?amit talán ordítás nélkül megis enne?
2012. máj. 1. 19:04
 1/7 A kérdező kommentje:
meg a novalactól 2óra múlva éhes volt alig telitette el a többihez képest
2012. máj. 1. 19:07
 2/7 A kérdező kommentje:
vagy csak a kisérletezések maradnak?
2012. máj. 1. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy az is lehet a baj, hogy kísérletezel. Bár gondolom, doki írja fel ezeket...

Amúgy ha hasfájós a babád, és a csodaszerek nem hatnak, egyet tudsz tenni: túlélni ezt az időszakot. Egye azt, amelyiket elfogadja, a hasfájást meg valahogy kezeljétek, ha lehet. Sok babának semmi nem használ hasfájásra, én fiamnak 4 hónaposan múlt el.

Ami nekünk bevált a tornáztatás, ha nagyon sírt, lázmérőzés, de imádta olyankor a pihenőszékét is (rezgős, hintázós).

2012. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Térj vissza a Milumil start optimára, az egyik legmegfelőbb az ő számára.

És hagyd a kisérletezést, a hasfájós korszak el fog múlni, a bukós korszak szintén. Tapasztalat. Türelem!

2012. máj. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet az ajó neki,de nem eszi azt ami HA-s én meg nem fogom tömni...sima milupa optima marad azt legalább eszi...jah és gondolom nem egyedüli kisérletezős vok és nem viccből tettem eddig sem....
2012. máj. 3. 01:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne add neki a HA-t. Adj neki simát, de ne legyen sűrű, és az a milumil startoptima:)
2012. máj. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én is azt írtam :) milupa1-s colief-et adok bele tegnap óta-kopp-kopp úgy néz ki beválik :D
2012. máj. 4. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!