Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiétel lefagyasztható?

Bébiétel lefagyasztható?

Figyelt kérdés
Az üvegesre gondolok. Csak azért mert amíg egy új íz bevezetése van, akkor max. 3 kanálka fogy el belőle, aztán dobhatom ki. De ha lelehetne fagyasztani kis adagokban jégkocka tartóba, akkor azt elő vehetném. vagy ez hülyeség? Nem sporolni akarok, de sajnálom kidobni. Sajnos nincs mindegyikből kis üveges.
2012. jún. 1. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
persze,én is szoktam,csak én Avent-es pohárba teszem.
2012. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem célszerű. Én úgy csináltam, hogy kóstoltattam vele egy ízt, ha nem lett tőle semmi baja akkor másnap megette a maradékot amennyit kért. Nem kell napi 1 kanál, felesleges pocséklás. Ha nincs baja, adható tovább is.
2012. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

persze, lefagyaszthatod. én is aventes pihárba tettem. (de én többetr főztem egyszerre, azért fagyasztottam.


a kóstoltatás: első nap eszik 3-4 kanállal - ez kb az üveg negyede. ha bejön neki, és nincs baja, másnap megkapja a másik negyedet, harmadik nap meg a felét. ennyit kibír a bébiétel. csak ne az üvegben melegítsd, hanem mindig csak annyit vegyél ki belőle, amit külön melegítesz.

2012. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így csináltam. 1. nap negyed, 2. nap negyed, 3. nap a maradék fél. De később fagyasztottam is amikor nagyobb volt. Elég volt neki egy fél üveg ebédre a főzelékből, a többit beraktam a fagyóba. Szedd ki külön egy tálkába és amit nem melegítesz, azt rakhatod fagyóba.
2012. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A bolti bébiételre gondoltam a fagyasztás ügyében. Ti is?Akkor csak én vagyok ilyen óvatos?jaj.

és én eddig csak másnap adtam oda, akkor ezek szerint lehet 3.napon is

2012. jún. 1. 16:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindnekinek a választ. Azért jégkocka tartóba, mert ha fokozatosan növeli akarom az adagot, akkor mindig csak egy kockát kell felnegedni, vagy kettőt...ezt persze csak az új ízeknél akarom, aztán jöhet a kispohár.
2012. jún. 1. 16:46
 7/7 sumergo ***** válasza:
Minden bébiételen rajta van, hogy mennyi ideig áll el hűtőben felbontás után. Általában 3 nap, de van olyan is, ami csak 1 napig. :-)
2012. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!