Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen frizuraja van a fiadnak?

Milyen frizuraja van a fiadnak?

Figyelt kérdés

20 honaposomnak kb.10-12cm hosszu a haja,ha megfogok egy tincset,es kiegyenesitem,mert amugy iszonyu gondor,szep hurkakban all.Edes vele nagyon,de mindenki kislanynak nezi.Emgem mar nagyon zavar.Ferjem hallani sem akar rola,hogy levagjuk,en viszont szeretnem.Szerintetek?

Es ha megis levagnank,akkor geppel,vagy olloval?Ferjem szokott hajat vagni,ert hozza,de gyereken meg nem probalkozott :P.Ti hogyan csinalnatok?


2012. jún. 1. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

én nem nagyon szeretem ezt a gácsérfrizurának nevezett fiúfrézát, de szerintem a fiadnak jól állna, és alul megmaradhatna göndörnek. Arra a frizurára gondolok, amikor felül hagyod hosszabbra, oldalt rövidebb, és hátul amolyan gácsérfarkot hagynak neki. Az jól mutat, ha göndör.

A fiamnak egyenes haja van, fent hosszabb, oldalt és hátul rövidebb.

2012. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Enyém 1 éves, hátul ő is göndör. Én is vágnám már mert hátulról mindenki lánynak nézi, de az én párom sem hagyja, hogy letoljam neki.
2012. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se vágd le neki géppel teljesen. Főleg, ha szép göndör haja van. Oldalt és hátul rövidebb legyen a tetején kicsit hosszabb. Ha a férjed nem tudja lenyírni, akkor vidd el fodrászhoz. Olyan aranyosak a kisfiúk, amikor nem koncentrációs táborra emlékeztető egyen frizurájuk van.
2012. jún. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Na megtortent az este,geppel vagta le neki a ferjem,nagyon elvezte,amit csodaltam,szo nelkul ult kozben,csak vigyorgott,kapott egy tukrot a kezebe,amiben nezhette magat vegig.

Meg meg kell szokjuk,neki viszont nagyon tetszik,folyton nezi magat a tukorben,simogatja a fejet,es ha kerdezem,hogy hol a hajad,mosolyogva csak megvonja a vallat,es mondja :"nicsi",azaz nincs.

2012. jún. 2. 12:22
 15/16 anonim ***** válasza:
És hány cm-esre vágtátok?
2012. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Geppel vagtuk neki mindenutt,oldalt,es hatul kb.1cm,es felul nagyobb,ugy 2cm.Nagyon cuki vele :)
2012. jún. 4. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!