Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnád a fiadnak az apukája...

Adnád a fiadnak az apukája nevét (Gyula), ha azt ő nagyon szeretné?

Figyelt kérdés
esetleg a te kedvenc neved mellé?
2011. szept. 15. 11:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha Gyulának hivnák nem, nekem nem tetszik, nagyapámat is igy hivják vele nem vagyok jóban, Párom neve Tamás, ezen elgondolkodnék, de mondjuk én második nevet sem adnék szerintem fölösleges.
2011. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretné, akkor igen. Egyik ismerősöm kisfia ezért lett György. De aranyos és illik a picihez. És neki legalább nem lesz ezer druszája. :)
2011. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
nagyon gázak a régi öreg nevek, ne add ezt neki, csak égni fog vele
2011. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
72%
én alapból nem adnám sem a férjem, sem az én nevemet a gyereknek, én butaságnak tartom :D főleg az apjáét, mert akkor teljesen ugyanaz lesz a nevük :D
2011. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem, kettőnknek kell, hogy tetsszen. Most eltekintve attól, hogy a Gyula, mint név sem tetszik
2011. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%
Soha nem adnám. szerintem nagyon gázak ezek a régi nevek. A gyerek érdekeit kell nézni! Esetleg második névnek elmegy....
2011. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, élő rokon nevét nem.

A férjem neve nagyon szép, Kristóf, de a fiunknak akkor se ha fizetnének.

Exem apja meg Ő au névvel, anyósjelőlt szólt, hogy Pista, és egymást nógatták, hogy válaszolj már anyádnak...

Na ezért nem

2011. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
én a férjem nevét akartam adni neki,Csaba,de nem engedte.Szerintem a Gyula semmivel sem gázabb név,mint ahogy előttem írták ketten is,mint a ma divatos Brendon ,Kevinke meg Benett és társai.Egy nap majd azok lesznek gázak,és visszajönnek a Józsikák,Sanyikák,Gyulák stb.
2011. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám a magam vagy a párom nevét, fantáziátlannak tartom és kicsit meg is bélyegzi a gyereket, olyan mintha az apja személyiségét akarnák ráhúzni szerintem. Max második névnek. Amúgy a régi nevek szerintem egyáltalán nem gázak sokkal furább nekem mikor egy magyar gyereknek külföldi neve van. Az én gyerekeimnek is régi nevük van és nincs is belőlük tucattal manapság.
2011. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Második névnek miért ne? Az én férjemet Mihálynak hívják (júj de utálja!) és azt szerettem volna, ha fiúnk lesz a második neve Mihály legyen. Aztán nem jött össze (aminek apuka nagyon örült), mert egyszerre született két fiúnk és hát elég furi lett volna, ha mindkettőnek Mihály a második neve: :-)
2011. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!