Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen frizuraja van a fiadnak?

Milyen frizuraja van a fiadnak?

Figyelt kérdés

20 honaposomnak kb.10-12cm hosszu a haja,ha megfogok egy tincset,es kiegyenesitem,mert amugy iszonyu gondor,szep hurkakban all.Edes vele nagyon,de mindenki kislanynak nezi.Emgem mar nagyon zavar.Ferjem hallani sem akar rola,hogy levagjuk,en viszont szeretnem.Szerintetek?

Es ha megis levagnank,akkor geppel,vagy olloval?Ferjem szokott hajat vagni,ert hozza,de gyereken meg nem probalkozott :P.Ti hogyan csinalnatok?


2012. jún. 1. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Géppel le kell dúrni, nem tart semeddig. Én nem értek hozzá, de a gyereknek én szoktam vágni, szintén 20 hós göndör hajú. :)
2012. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Mi is géppel csináltuk a legelső alkalomtól kezdve. Nem járunk fodrászhoz vele. Csak simán letoljuk neki és kész, 10perc az egész.
2012. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én magam szoktam levágni a haját: ha jó idő van, az erkélyen, ha nem, a konyhában. Etetőszékbe ültetem, választ néhány autót, amivel játszik közben.
2012. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Koszi :).Igazabol sajnalom egy kicsit,mert jol all neki,de nem lesz mas valasztas,foleg,hogy jon a meleg is,es nem akarom,hogy nagyon izzadjon.

Mondjuk en nem ugy ismerem Ot,mint,aki akar 2 percig is kepes megulni egy helyben :D,de megprobaljuk!

2012. jún. 1. 16:25
 5/16 anonim ***** válasza:
Vidd el fodrászhoz, tudnak neki szép frizurát nyírni, úgy higy fiús is legyen, de göndör is maradjon a tetején:)
2012. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
géppel letolni. Nyárra az a legjobb
2012. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 éves, ő nem engedi géppel,meg én se akarom olyan rövidre ,ezért fürdés közben ollóval szoknam frizurát vágni neki,oldalt és hátuk rövidebb,felül hosszabb,oldalra van neki fésülve,jól áll neki,bár neki nem annyira göndör,inkább csak hátul. Szerintem te is először ollóval vágjál belőle,úgy nem olyan drasztikus,mint géppel hirtelen 1 centisre lekopaszitani.
2012. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

én a lányomnak már 3 hós korában levágtam géppel (annyira idétlenül hullott neki), nem félt tőle. fe egy 20 hós nem tudom, mennyire tud nyugton ülni addig... apa nyírja, te meg produkciózz neki valamit :) (bábozz, valami tiltott eszközt mutass meg neki, amit amúgy nem nézhet meg mondjuk . de olyat, amit utána nem tud előszedni, és megsérteni magát vele.)


egy fiúnak szerintem is legyen rövid haja, egy lánynak meg hosszú :)

2012. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak szögegyenes haja van, olyan frizut szoktam neki, hogy hátul oldalt rövidebb, felül hosszabb - nagyon jól áll neki, az egyformára letolt előnytelenebb lenne számára. Egyszer úgy csináltam, hogy felül keskeny sávban hagytam csak kicsit hosszabbat, akkor meg úgy nézett ki, mint egy kommandós valami akciófilmből. Inkább akkor a kis gentleman-fazon - bár ha nincs oldalra simítva és felül tincsesebben áll, akkor meg oylan kis vagány hogy meg kell zabálni :)

A nagyfiamnak göndör haja volt kicsinek, neki is így nyírtam ,hogy körben-hátul rövidebb. Ha egyforma hosszúra hagytam, akkor olyan kis búrafejű lett :S

Én ollóval először nagyjából egyformára vágtam és ezután igazítottam meg géppel körben. Flül csak ollóztam a hossza miatt (a bevizezett hajat kihúztam az ujjammal)

2012. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kisfiamhoz a fodrász szokott eljönni.Egy fiatal srác akivel haverságban vagyunk.A kicsi nagyon szereti és hagyja,hogy vágja a haját.Ollóval vágja neki,közben a kicsi az etetőszékben ül és játszik.13hónaposan vágtuk le neki először,most 16 hós és megint kell.
2012. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!