Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell türelemre tanítani...

Hogyan kell türelemre tanítani egy "éhhalál küszöbén lévő" babát? 10 hós éhenkórász?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha meglátja, hogy enni fogunk, onnantól kezdve, mint akit nyúznak. Visít, sír, vonyít. Ha nekiállok a főzésnek, tudja, hogy kaja lesz - hiába van még addig 1-2 óra hátra - hisztizik a kajáért. Beszélgetni sem lehet mellette.

Már születése óta haspók. Annyi kaját megeszik, mint a 2,5 éves nővére.


2012. jún. 1. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Had egye! Lányom is hozzátáplálást kezdetétől Rengeteget eszik! Mióta a mi ételei kèt kapja, megeszi a felét annak amit én!

Most van növésben, lehet fél év múlva könyörögni kell neki hogy egyen, ne rontsd el a kedvét az evéstől!

Adj neki zöldséget gyümölcsöt, sajtot apróra vágva, addig lefoglalja magát, te meg főzhetsz!

Nekünk anyu mazsolát szórt szét a járókában, azt kerestem, csipegettem

2012. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
etesd meg.... minek kene turelemre tanitani? :-/
2012. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg főzz ha alszik és akkor már csak melegítésre kell várnia. Én egyébként ilyen idős korában kölesgolyókkal oldottam meg a problémát, azokkal molyolgatott, míg nem tálaltam. Gyümölcsdarabok esetleg, etetőszékbe játékok? Idővel meg fogja érteni, most amúgy is türelmetlen korszakát éli, 10hósan legalábbis szintén haspók lányom ugyanilyen volt.
2012. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én főzés közben szoktam neki adni a kajából. Pl. a nyers zöldségeket, vagy kóstoltatom vele a majdnem kész ételt.

Nem kell türelemre tanítani, hanem enni kell neki adni.

2012. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De édes!!! Ezen jót nevettem ahogy elképzelem!!! Esetleg adj neki kölesgolyót vagy hasonló nasikat, ezekel jót "játszik" amíg készül az étel. Az én 10 hósom is ilyen.
2012. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!